Żory: Mieszkanie w ogniu

KUB
Na 25 tysięcy złotych oszacowano straty, jakie w wyniku pożaru, ponieśli lokatorzy jednego z mieszkań na osiedlu Powstańców Śląskich.

O pożarze zawiadomili strażaków lokatorzy sąsiedniego bloku o godz. 12.40. Ogień całkowicie zniszczył wyposażenie jednego z pokoi. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Dotychczas nie ustalono przyczyn pożaru, ale strażacy wykluczyli spięcie instalacji elektrycznej oraz nieostrożność lokatorów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie