MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w śląskim 22.05? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w śląskim 22.05? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 22.05 w śląskim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (22.05 20:04) nie ma prądu w śląskim?

Częstochowa

miejscowości Częstochowa Rząsawy
22.05 od godz. 19:11 do 22:00


powiat żywiecki

w miejscowości Węgierska Górka , Radziechowy , Przybędza , Żywiec Harenda.
22.05 od godz. 18:25 do 20:30


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Wapienna nr 30, 32, 34, 36, 38,
23.05 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Opolska na odcinku od ul. Tarnowskiej do ul. Kaliskiej, Piotrowska na odcinku od nr 34 do nr 44, Kaliska na odcinku od nr 37 do nr 53,
23.05 od godz. 8:30 do 13:00


Bielsko-Biała ul. Lubelska na odcinku od 45 do nr 85, Opolska nr 48, Sieradzka na odcinku od nr 36 do nr 80, Kaliska na odcinku od nr 55 do ul. Lubelskiej,
23.05 od godz. 12:30 do 19:00


Bielsko-Biała ul. Wapienna nr 44, 50, 52, 54,
24.05 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Sportowa nr 19, 21, 21A, 25, 26, 26A, Kosmiczna na odcinku od nr 18 do nr 41, Rolna na odcinku od nr 30 do nr 50A,
24.05 od godz. 8:30 do 10:30


Bielsko-Biała ul. Słoneczna, Wita Stwosza od numerów 5 i 8 do ul. Jana Sobieskiego, Jana Sobieskiego nr 58, 62A, 64, 66, 63 i 75, sklep Żabka + Kebab, Kazimierza Pułaskiego od ul. Jana Sobieskiego do ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich, 3 Pułku Strzelców Podhalańskich nr 5, 7, 9, 11, 13,
24.05 od godz. 8:30 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Jesionowa nr 21, 19, 17, Wiśniowa nr 14,
24.05 od godz. 22:00 do 23:00


Bielsko-Biała ul. Marzeń na odcinku od ul. Solskiego do ul. Rydlka, Wiślana na odcinku od nr 22 do nr 54, Dygasińskiego nr 20, 25, Wapienna nr 81, 83, 99, 101, Modrzejewskiej na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Rydla, Solskiego nr parzyste na odcinku od nr 6 do nr 44 oraz nr 5, 11,13, 21, 23, 25,
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Sternicza nr 12, 28 seg. B oraz sklep "Delikatesy Anna", Michałowicza nr 87,
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Żeleńskiego na odcinku od nr 67, 65A do końca ulicy, Odrzańska nr 76A, 78, 80, 68B, 137, Leśna nr 21F, 25C,
28.05 od godz. 9:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Żeleńskiego na odcinku od nr 67, 65A do nr 114, 119, Leśna nr 21F, 25C,
28.05 od godz. 12:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Powstańców Warszawskich od 23 do 31, Plac Kruczkowskiego 1, Batorego 1.
24.05 od godz. 19:00 do 21:00


Chorzów

Chorzów: Rycerska or 2 do 16 nr parzyste, Kościuszki nr 52.
28.05 od godz. 7:30 do 13:00


Częstochowa

Zawiercie ul. Huldczyńskiego nr 11, 14, 22.
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dąbrowa Górnicza ul. Gospodarcza od nr 1 do nr 29, Górzysta, Szosowa od nr 2 do nr 28, Sikorskiego od nr 31 do nr 80, Tulipanowa od nr 1 do nr 15, Armii Krajowej nr 9, Szkoła podstawowa nr 21, Stacja paliw
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa ul. Korczaka 11
23.05 od godz. 22:15 do 23:00


Częstochowa: ul. Podbucze od 4 do 8 i dz. nr 20 (ZK11052)
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa ul. Orkana 22/26
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Skośna 1 oraz 5, 7 i 12, ul. Prosta od 6 do 22 i od 3 do 19, ul. Pusta 14, 16, 16A, ul. Kącik
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Krzykawka ul. Nowa działka obok nr 7
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa: ul. Prusa od 1/3 do 7 i 4 oraz 8A, ul. Zamenhofa 17/19, 21, 22, 24
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Gliwice

Gliwice: Juliusza Rogera od 8 do 12, ul. Czeremchowa od 5 do 11.
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Floriańska 53a.
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozielska 70E, 70F, 72D, 72E, 72F, 72G, 72H, 72J, 72K, 76ZC, 76ZB, 76 ZA, 76Z, 76Y, 76W, 76U, 76T, 76K, 76J.
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Gliwice: Świętokrzyska Od 1 do 5.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozłowska 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 47, 49 i 51.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Oscara Caro 4, 9, 11, 30, 28 i 39; ul. Kozielska 181H, 181J; ul. Izerska 11; ul. Widokowa 2, 4, 5, 7.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozielska Od 76A do 76S.
24.05 od godz. 10:00 do 13:00


Gliwice: Chorzowska 9 - GARAŻE.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Raciborska od 17 do 19.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Zdrojowa 5.
23.05 od godz. 8:30 do 13:30


Jastrzębie-Zdrój: Łabędzia nr 6D i 8 oraz Ogródki Działkowe.
24.05 od godz. 7:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Sadowa 28.
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Sulińskiego od nr 81 do nr 99, od nr 74 do nr 84, Celników od nr 2 do nr 4, Zwycięstwa nr 1 (Żabka), 9A, budynek za nr 5 (brak nr budynku).
23.05 od godz. 8:30 do 14:30


Jaworzno ul. Podgórska od nr 2 do nr 6H
28.05 od godz. 8:30 do 11:30


Jaworzno, Urzędnicza 3
29.05 od godz. 8:00 do 10:00


Jaworzno, Na Stoku od 85 do 103, od 70 do 40A, Pszeniczna 4, Dębnicka 20, 22
29.05 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice

Katowice: Brynowska od 62 do 86 nr parzyste i od 65 do 75 nr nieparzyste, garaż kiosk, Kościuszki od 153 do 173 a nr nieparzyste, ładowarka pojazdów elektrycznych, Dworska nr 13 b, c, garaże.
23.05 od godz. 7:30 do 11:00


Katowice: Jana III Sobieskiego nr 10, Opolska nr 16, 18, 20.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Ziołowa nr 43, 43 a, b, 46, Zakątek od 27 do 39 d obie strony.
27.05 od godz. 8:00 do 9:00


Katowice: Francuska nr 11.
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Warmińska nr 9, 11, 11 a, b, c, 13, 13 a, b, c, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 a, b, c, 20, 27, 27 a, b, Bronisławy od 19 do 25 nr nieparzyste, Medyków nr 27 szkoła, plac budowy.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Sosnowiecka 1 - 2, 17.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Francuska nr 11.
28.05 od godz. 8:00 do 13:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Żwirki Wigury Nr 5 ZK-3a BDJ136876 (8075/8)
24.05 od godz. 9:00 do 14:00


Mysłowice ul. Kryształowa 5D
27.05 od godz. 9:00 do 12:00


Imielin ul. Podłuże od nr 2 do nr 8B, od nr 11 do nr 17 ul. Bukowa od nr 4 do nr 16A, od 7 do 13A, ul. Imielińska 195,195D oraz ZK BDJ/46/244; ul. Chełmska od nr 4 do nr 12 oraz ZK RD5/46/246, BDJ135110 od nr 5 do nr 15 oraz ZK BDJ135102, RD8/46/67, BDJ135098, RD5/46/172.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Górnośląska 18, stacja benzynowa CIRCLE, supermarket Intermarche.
27.05 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Brygadzistów 2-4b, 7-7b.
28.05 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik

Rybnik: Gołębia.
23.05 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik: Strzelecka 76 do 87, Nadbrzeżna 9C do 59A, Wielopolska 4 do 6, Pod Wałem 65A.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Stawowa 63G do 63K, Ptasia 6A do 6K, 8A do 8E, 10A i 10B.
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Stawowa 1 do 3, 19 do 52, Krucza, Orla, Ptasia 12 do 34, Wronia.
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Józefa Szulika 39 do 41, Jankowice: Rybnicka 44 do 77.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Towarowa.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Poniatowskiego od nr 1 do nr 37, Orzeszkowej od nr 1 do nr 19, Gałczyńskiego od nr 1 do nr 40, odbiorcy zasilani z złączy kablowych nr ZK-4246, ZK-2844, ZK-2845, ZK-2846, dz. 83/2, Maczkowska od nr 28 do nr 28 AT, odbiorcy zasilani z złączy kablowych nr ZK-6082, ZK-6539, ZK-6081, Starzyńskiego 19, 29, 31, 35, 36, 48, Limbowa od nr 10 do nr 25, odbiorcy zasilani z złączy kablowych nr ZK-6533, ZK-6328, ZK6185, ZK-6428, ZK1972, ZK-3311, ZK4912
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Sosnowiec ul. Sztygarska od numeru 2 do numeru 46 ul. Wąska od numeru 1 do numeru 36 , Ogródki Działkowe Róża ul. Armii Krajowej od numeru 3 do numeru 61
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: św. Józefa, Jutrzenki, Jurajska.
27.05 od godz. 9:00 do 10:30


Tychy: Cmentarna, Dzwonkowa od 78 a do 130 , od 83 do 149.
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Kwiatowa.
23.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Rogoźnicka 28-28f, Familijna.
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Wolności 315.
28.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Łowiecka 26, 27.
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bielski

Pisarzowice ulica Sportowa nr 2, 4, Św. Floriana od ul. Szkolnej do ul. Parkowej wraz z nr 4, łącznie z Szkołą Podstawową, Ochotniczą Strażą Pożarną, Bankiem Spółdzielczym, Apteką, Sklepem Spożywczym i Ogrodniczym, Fryzjerem - wyłączenie nie dotyczy ul. Św. Floriana nr 3, ul. Parkowa, Szkolna od ul. Św. Floriana i nr 37 do ul. Olszynowej - wyłączenie nie dotyczy ul. Szkolnej nr 43, ul. Olszyna od ul. Szkolnej do nr 2d i 5, Św, Marcina 4
23.05 od godz. 8:30 do 11:00


Rudzica ul. Międzyrzecka od nr 719,156 do ul. Strumieńskiej, ul. Polna do nr 251, ul. Leśna, ul. Dawna od ul. Międzyrzeckiej, ul. Szczęśliwa,
ul. Spacerowa, ul. Zalesie nr 225, 802, 376, 138, ul. Klubowa od ul. Strumieńskiej do nr 257,550, ul. Wierzbowa nr 235, ul. Strumieńska nr 539, 640, ul. Dawna od ul. Strumieńskiej,

23.05 od godz. 10:00 do 12:00


Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bestwina ul. Ludowa, Gospodarska, Hallera, Godynia, Krakowska od nr 174 do nr 48 i od ul. Szkolna do nr 29, Kościelna, Plebańska, Pod Magówką, Zacisze, Ogrodnicza, Dolna, Graniczna, Witosa, Okrężna, Sikorskiego, Wielodroga,
Kaniów ul. Ludowa, Poziomkowa,
Bestwinka ul. Witosa, Młyńska, Olchowa, Jarzębinowa,
28.05 od godz. 8:00 do 10:00


Czechowice-Dziedzice ul. Sobótki, Wałowa, Chałupnicza, Szymańskiego, Braterska, Ochodzka, Dożynkowa, Bratnia, Chopina, Brzeziny, Wierzbowa, Księża Grobel, Stawowa, Potoczna, Ligocka, Zaplecze, Wodna, Spokojna, Zajęcza,
Ligota ul. Sokoły, Czyżyków, Stawiska, Włościańska, Rakowa, Koło, Rybacka, Żabia, Bory, Czechowicka, Ochodzka,
28.05 od godz. 11:00 do 13:00


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego, Niepodległości od nr 59 i 74 do nr 71 i 82, Sobieskiego od nr 29 i 42, Prusa,
29.05 od godz. 8:00 do 8:30


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego nr 4, 6, 8, 20, Niepodległości od nr 73 do nr 79, Legionów nr 125, Wąska do nr 11,
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego, Niepodległości od nr 59 i 74 do nr 71 i 82, Sobieskiego od nr 29 i 42, Prusa,
29.05 od godz. 13:30 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Świerczyniec: Modrzewiowa Posesje bez nr zasilane z ZK-GLW325373 [działki nr 1691/94 i 1692/94].
23.05 od godz. 7:00 do 14:00


Świerczyniec: Kręta numery nieparzyste od 29 do 41.
23.05 od godz. 11:00 do 13:00


Bojszowy: Wiosenna, Osiedlowa, Świętego Jana, Lipowa, Jedlińska, Gajowa, Polna, Dąbrowskiej, Radosna, Gościnna, Parkowa, Ceglana, Chmielna, Żytnia, Gwardzistów, Równa, Miodowa, Spacerowa, Średnia, Nowa, Szyszkowa, Urocza, Bliska, Żwirowa, Szeroka, Borowa, Pancerniaków, Malinowa.
24.05 od godz. 10:00 do 11:30


Bieruń: Skowronków od nr 19 do nr 71.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bieruń: Dyrdy 31b, Promienna 1, 2, Nadbrzeżna od 1 do 17, od 2 do 22, Andrzeja Mielęckiego od 1 do 25, od 2 do 70.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lędziny: Gronowa, Lipowa od 1 do 23, od 2 do 22, Leśna.
28.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat będziński

Będzin ul. Jastrzębowskiego nr 2, 4, 6, 8, 10
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Myszkowice ul. Dalekówka odbiorcy zasilani ze złącza ZK 7451 i ZK 5867
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Będzin ul. Długa od nr 36 do nr 87, Słowiańska od nr 20 do nr 29, 27-go Stycznia nr 85 i odbiorcy zasilani ze złącza ZK 3934.
24.05 od godz. 8:15 do 14:15


Przeczyce ul. Łąkowa odbiorcy zasilani ze złączy ZK 6231 i ZK 5521
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Ożarowice ul. Podłączna od nr 26 do końca, Topolowa, Sosnowa, Jagodowa.
Bibiela ul. Starowiejska, ubojnia drobiu oraz firmy zlokalizowane przy tej ulicy
28.05 od godz. 9:30 do 15:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Brenna ulica Marii Kawik
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Zebrzydowice: Jana Kochanowskiego Parzyste od Nr 2 do 20, Nieparzyste od Nr 19 do 37A, Wrzosowa od Nr 1 do 18.
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Cieszyńska, Katowicka
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Kamienna, Bursche
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


Brenna ulica Leśnica, Górecka, Wyzwolenia, Leśników 1
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabłocie ulica Bielska od ulicy poddane do ulicy Solanki, Brzegowa
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Wyzwolenia, Leśna
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Jarzębata
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Bielska 108-150A, 117-147, 163H, 163F; Czereśniowa, Morelowa, Kwiatowa, Sadowa, Kępna 3-11
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Cieszyn ulica Bielska 96, 114A, Czereśniowa, Sadowa, Ustrońska nr 2-20, 5-45, Wronia 42, 43, 45, 55, Wiśniowa
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Wisła ulica Kamienna
28.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ustroń ulica Ślepa 62,62a
28.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ustroń ulica Ślepa

28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Działkowa, Szkolna, Spokojna, Mokra
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Tłoczki, Horzelica
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ochaby Wielkie ulica Baranowicka, Rodzinna, Główna
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Tłoczki,
29.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat częstochowski

Blachownia, ul. Piastów, ul. Chrobrego, ul. Nowowiejska, ul. Górnicza, ul. Prusa Miejscowość Łojki ul. Kopalniana, ul. Długa, Miejscowość Konradów, ul. Wrzosowa od 28 do końca.
23.05 od godz. 7:00 do 9:00


Blachownia, ul. Piastów od 10 do 62 i 15 do 91, ul. Chrobrego, ul. Górnicza,
ul. Nowowiejska od 35 do 39.
23.05 od godz. 8:00 do 18:00


Blachownia, ul. Piastów, ul. Chrobrego, ul. Nowowiejska, ul. Górnicza, ul. Prusa Miejscowość Łojki ul. Kopalniana, ul. Długa, Miejscowość Konradów, ul. Wrzosowa od 28 do końca.
23.05 od godz. 17:00 do 19:00


Łysiny, ul. Prosta od 1 do 15.
24.05 od godz. 7:30 do 13:30


Zawada, ul. Strażacka 49
24.05 od godz. 8:00 do 13:00


Olsztyn: ul. Asnyka, ul. Mickiewicza, ul. Norwida, ul. Żwirki i Wigury od 34 do 64 i od 14 do 42, ul. Kolejowa od 13 do 39 i od 10 do 36, ul. Prostopadła, ul. Prusa od 13 do 37 i od 14 do 42, ul. Sienkiewicza od 13 do 31 od 22 do 50, ul. Zachodnia.
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Wierzchowisko,
ul. Długa od nr 151 do nr 219 i od nr 122 do nr 180,
ul. Olchowa nr 7 i 9,
ul. Ogrodowa nr 6
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Olsztyn ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 11:15 do 11:45


Olsztyn, ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Jana Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od nr 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 11:30 do 15:00


Olsztyn ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 14:45 do 15:15


Miejscowość Gorzelnia
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Aleksandrów.
29.05 od godz. 8:00 do 13:00


Koniecpol: ul. Tarchalskiego dz. nr 8595/8
29.05 od godz. 13:00 do 14:30


powiat gliwicki

Knurów: Targowa 2, 5, 7, 9, Szpitalna 7.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Chudów: Brzezina 34E, 34F.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Sierakowice: Stawowa od 2 do 28, Osiedlowa 6, 8, 10 i 12, Kasztanowa 6.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Łany: Kasztanowa 2 i od 3 do 7, ul. Pyskowicka od 36 do 2, 3 i 7 ul. Ogrodowa, ul. Strażacka.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Toszek: Górnośląska Od 2 do 18 oraz od 11 do 31, Dworcowa Od 18 do 22, Ludowa Od 19 do 25.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kłobucki

Wręczyca Wielka ul. 3 Maja, Kolejowa, Miodowa
23.05 od godz. 8:00 do 18:00


Napoleon, Parzymiechy ul. Częstochowska
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Kłobuck ul. Górnicza 1
25.05 od godz. 7:00 do 13:00


Krzepice ul. Magreta
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Łąkowa, Wyzwolenia.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Dębowa, Łąkowa od nr 53 do nr 107 nieparzyste i od nr 56 do nr 96 parzyste
28.05 od godz. 8:00 do 17:00


powiat lubliniecki

Lubliniec: Mała Cicha, Posmyk, Jania Góra, Kokotek, Leśnica.
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Kochcice ul. Pogodna nr 11, nr 15, dz. nr 2473/149 (ZK-11029)
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Potępa: Wrzosowa ul. Osada Żyłka, Polna Od 8 do 16 oraz od 11 do 27, Jaśminowa, Lawendowa, Poziomkowa, Lubliniec: Stalmacha 5, Harcerska, Kokotek Od 6 do 74, Pusta Kuźnica.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jeżowa ul. Asfaltowa od nr 1 do nr 11
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pawonków ul. Kwiatowa od nr 15 do nr 26.
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


Lubliniec ul. Wiejska dz. nr 1102/6 (ZK10872)
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


powiat mikołowski

Orzesze: Na Górce, Parkowa, Sikorskiego, Diamentowa, św. Wawrzyńca 53 , od 69 b do 111 ,od 42 do 70 F , 76, Partyzantów od 1 do 17.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Orzesze: Modrzańska od 10 do 24 a, od 15 do 33, Kazimierza Wielkiego, Długosza od 1 do 39, od 2 do 32, Palowicka 2.
23.05 od godz. 8:30 do 11:00


Orzesze: Palowicka od 1 do 23, od 24 do 30 a, Długa od 1 do 18, Asnyka od 18 do 38, 19.
23.05 od godz. 11:00 do 14:00


Orzesze: Diamentowa, św. Wawrzyńca od 74 do 80.
24.05 od godz. 8:00 do 18:30


Orzesze: Jesionki, Długa od 22 do 26, Żorska 4 b, Asnyka od 1 do 9, od 2 do 14, Klonowa.
24.05 od godz. 8:30 do 11:00


Orzesze: Modrzańska, Wyjątkowa, Sąsiedzka, Palowicka od 4 do 22, Marzenie, Żorska od 212 do 234, od 225 do 249, Pomyślności.
24.05 od godz. 11:00 do 14:00


Orzesze: Czarnieckiego, Pisarka, Widokowa.
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat myszkowski

Gmina Koziegłowy. Mysłów, ul. Myszkowska od Nr 118 do Nr 170 oraz ul. Orzeszkowa.
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Żarki Letnisko ulica Żurawia 28
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Myszków, ul. Konopnickiej od Nr 9 do Nr 21 i od Nr 16 do Nr 22, ul. Broniewskiego od Nr 12 do Nr 20 i od Nr 7 do Nr 21, ul. Orzeszkowej od Nr 2 do Nr 12 i od Nr 7 do Nr 17 oraz ul. Asnyka Nr 8
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Kobiór: Rodzinna parzyste od nr 2 do 36, nieparzyste od nr 9 do 35.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rudołtowice: Aleksandra Zawadzkiego parzyste od nr 132 do nr 134 oraz oficyna dworska i nieparzyste od nr 161 do nr 181b.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat raciborski

Kornowac: Wojska Polskiego 1, Raciborska 1 do 49, Pogrzebień: Kornowacka 1 do 53a.
23.05 od godz. 7:00 do 18:00


Owsiszcze: Wydale, Krzyżanowicka 1, od 2 do 24, Szkolna od 10 do 18, Leśna, Wąska, Sportowa.
23.05 od godz. 8:00 do 13:00


Tworków: Księdza Bonczyka, Miarki, Boczna, Bolesławska, Młyńska, Raciborska, Stawowa, Główna, Nowa, Księdza Gregora, Różana, Księdza Doktora Weltzla, Zachodnia, Krzyżanowska, Mickiewicza, Wypoczynkowa, Drzymały, Długa, Kwiatowa, Południowa, Świętego Jana, Parkowa, Kopernika, Sportowa, Ogrodowa, Słoneczna, Wąska, Świętego Urbana, Bieńkowice: Niwkowa, Szkolna, Dębowa, Łąkowa, Pomnikowa, Ogrodowa, Odrzańska, Raciborska, Myśliwska.
27.05 od godz. 7:00 do 9:00


Bojanów: Szkolna, Krzanowicka, Raciborska od 1 do 31, od 2 do 20, Polna, Łąkowa 7, 10, 18, 22, 24, Powstańców Śląskich, Poprzeczna, Okrężna, Tylna, Wojnowicka 1, 4, Borucka od 1 do 17, od 2 do 24.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tworków: Księdza Bonczyka, Miarki, Boczna, Bolesławska, Młyńska, Raciborska, Stawowa, Główna, Nowa, Księdza Gregora, Różana, Księdza Doktora Weltzla, Zachodnia, Krzyżanowska, Mickiewicza, Wypoczynkowa, Drzymały, Długa, Kwiatowa, Południowa, Świętego Jana, Parkowa, Kopernika, Sportowa, Ogrodowa, Słoneczna, Wąska, Świętego Urbana, Bieńkowice: Niwkowa, Szkolna, Dębowa, Łąkowa, Pomnikowa, Ogrodowa, Odrzańska, Raciborska, Myśliwska.
28.05 od godz. 7:00 do 9:00


powiat rybnicki

Lyski: Sportowa 37 do 85, Sumina: Kolejowa 5A, Sportowa 2 do 18A, Pawła Ciupka 2 do 11.
24.05 od godz. 7:00 do 14:00


Szczerbice: Radoszowska 40 do 95.
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Pstrążna: Wyzwolenia od 60 do 44 i 53 do 37, ks. Pawła Hojki, Słoneczna, Łąkowa.
28.05 od godz. 7:00 do 18:00


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Zakładowa od 8 do 25 Edukacji Narodowej od 11 do 13.
23.05 od godz. 8:00 do 16:00


Zbrosławice: Wrzosowa, 3 Maja, Lawendowa, Wolności 121 A,B,C,E,F,G, Konwaliowa.
24.05 od godz. 8:00 do 14:00


Radzionków: św. Wojciecha od 121 do 147.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Koty: Potępska Od 2 do 18 oraz od 1 do 45, Tarnogórska Od 2 do 20 oraz od 1 do 9, Szkolna Od 1 do 31 oraz od 2 do 24, Księdza Henryka Gawelczyka, Leśna, Stawowa, Szpaków, Klonowa, Piaskowa, Starowiejska, Sikorek, Topolowa, Sosnówka, Ogrodowa, Lubliniecka 2.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Hanusek: Bolesława Chrobrego od 79 do 103, od 42 do 72, Jeziorek.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kalety - Miotek ul. Miła nr 15, dz. nr 1270/151 (ZK06321), dz. nr 1075/145 (ZK10517)
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrowa Wielka, Dąbrowa Mała i Kolonia Woźnicka
28.05 od godz. 9:30 do 15:00


powiat wodzisławski

Wodzisław Śląski: Ignacego Paderewskiego Hoża, Makowa.
23.05 od godz. 22:00 do 23:50


Lubomia: Jana Nepomucena od 2 do 28, od 1 do 15A, Uboczna 14, Korfantego 34, Sportowa.
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Rydułtowy: Plebiscytowa 32, 36, 38, 46.
24.05 od godz. 8:00 do 16:00


Radlin: Głożyńska parzyste od 198 do 206 nieparzyste od 277 do 295.
24.05 od godz. 8:00 do 17:00


Olza: Wiejska, Dworcowa, Zwycięstwa, Stawowa, Szkolna.
24.05 od godz. 8:30 do 12:00


Gorzyczki: Polna, Kopalniana.
24.05 od godz. 11:00 do 14:30


Gorzyce: Mikołaja Kopernika.
24.05 od godz. 11:00 do 14:30


Gorzyce: Wyzwolenia do budynku 59, Juliusza Słowackiego za budynkiem 12, Średnia cała.
27.05 od godz. 8:30 do 12:00


Wodzisław Śląski: Przemysława 8A, 8B, 8C.
27.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gorzyczki: Leśna Za budynkiem 16 do Polnej.
27.05 od godz. 11:00 do 14:30


Połomia: Centralna Szkolna.
28.05 od godz. 7:00 do 9:00


Godów: Polna, Zawadzka, 1 Maja Od Gołkowic do budynków 32 i 37, Stawowa, Gołkowice: Podlaska, Dębina, Jana III Sobieskiego, Leśna, Rzeczna, Strażacka, Wyzwolenia, 1 Maja budynków 97 i 92, Cmentarna, Borowicka, Powstańców Śląskich, Celna do budynku 16.
28.05 od godz. 10:00 do 11:30


powiat zawierciański

Podlesice
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zawiercie ul. Podmiejska
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Huta Szklana , Pradła Bugaj, Siemiężyce Dołki
28.05 od godz. 8:00 do 17:00


Huta Szklana , Pradła Bugaj, Siemiężyce Dołki
29.05 od godz. 8:00 do 17:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Emanuela Imieli 27 zakład.
24.05 od godz. 7:00 do 15:00


powiat żywiecki

Kocoń ulica Łączna od nr 2 do 16 oraz nr 1, 1A, 1B i budynek zasilany ze złącza kablowego nr ZK7129, Modrzewiowa nr 3 oraz od nr 2 do 6, Żywiecka nr 7 oraz od nr 10 do 14
23.05 od godz. 8:00 do 14:00


Żywiec ulica Partyzantów od stacji transformatorowej do ulicy Wiosennej, Na Oklu, Pod Łyską do nr 67, Bukowa, Wiosenna, Grapa
23.05 od godz. 8:00 do 15:00


Bystra od OSP w górę do budynku nr 100 wraz z ulicami przyległymi
23.05 od godz. 8:00 do 9:00


Ostre ulica Beskidzka od skrzyżowania z ulicami Mniszka i Rozmarynową do kościoła wraz z ulicami przyległymi
23.05 od godz. 9:00 do 11:00


Twardorzeczka ulica Beskidzka od skrzyżowania z ulicami Mniszka i Rozmarynową do kościoła wraz z ulicami przyległymi, Górska nr 81, 81A, 83
23.05 od godz. 9:00 do 11:00


Bystra od skrzyżowania do Bystrej do OSP oraz ulice przyległe
23.05 od godz. 9:00 do 15:00


Bystra od OSP w górę do budynku nr 100 wraz z ulicami przyległymi
23.05 od godz. 14:00 do 15:00


Gilowice ulica Krakowska od nr 138 do 158, Tekielich, Kamienna, Jaworowa od nr 3 do 5, Powstańców Śląskich nr 2 i 4
24.05 od godz. 8:00 do 15:00


Słotwina ulica Księdza Jerzego Popiełuszki od nr 34 do strażnicy wraz z przyległymi ulicami
24.05 od godz. 9:00 do 11:00


Łodygowice ulica Pocztowa od stacji transformatorowej do ulicy Żywieckiej, Kolejowa do nr 18, Strażacka do nr 12, Wiśniowa, Żywiecka od ulicy Pod Grapą do ulicy Stefana Żeromskiego, Żeromskiego do nr 6 parzyste oraz nr 11, 15, 17, Pod Grapą, Magazynowa nr 7, 8, 9, 10 oraz odbiorca za budynkiem nr 5, Dworcowa, Ogrodowa
28.05 od godz. 8:00 do 13:00


Korbielów ulica Pod Weską od nr 86 do 116 oraz od nr 107 do 127, Kolancorzowa, Widokowa, Beskid
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Złatna przysiółek Ciapkówka
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Okrąglaka do Orionówki ,Wiosenna, Orionistów.
28.05 od godz. 8:30 do 15:30


Radziechowy ulica Główna od ulicy Akacjowej do Słonecznej, Akacjowa, Wałowa plac Pieronków, Łukowa, Słoneczna
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!