Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego? Poseł miał...

  Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego? Poseł miał załatwiać biznesmenom intratne kontrakty, a ci opłacali mu usługi seksualne

  MJ

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego

  Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego ©Marek Szwadyn/Polska Press

  Dziś, 31.01.2019, funkcjonariusze CBA w Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów - Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K, którzy byli uwikłani w korupcyjny proceder. Łapówki mieli oni wręczać posłowi na Sejm RP. TVP Info podało, że chodzi o Stefana Niesiołowskiego - parlamentarzystę PSL-UED. - Niesiołowski miał załatwiać trzem przedsiębiorcom intratne kontrakty w instytucjach państwowych. W zamian miał otrzymywać m.in. korzyści majątkowe w postaci usług seksualnych opłacanych przez biznesmenów - pisze Wirtualna Polska.
  Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego

  Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego ©Marek Szwadyn/Polska Press

  Seksafera z udziałem Stefana Niesiołowskiego


  - Funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. uwikłanych w korupcyjny proceder - poinformowało dziś Biuro Antykorupcyjne. Śledztwo wykryło, że zatrzymani wręczali korzyści majątkowe posłowi na Sejm RP. W zamian mieli otrzymywać intratne kontrakty w spółkach Skarbu Państwa. Na ich rzecz miały także zapadać korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych.

  Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, chodzi o posła UED-PSL Stefana Niesiołowskiego. Z ustaleń mediów wynika, że były wicemarszałek Sejmu w zamian oczekiwał usług seksualnych.

  - Niesiołowski miał załatwiać trzem przedsiębiorcom intratne kontrakty w instytucjach państwowych. W zamian miał otrzymywać m.in. korzyści majątkowe w postaci usług seksualnych opłacanych przez biznesmenów. Agenci CBA dysponują materiałami operacyjnymi, na których występuje poseł Stefan Niesiołowski - mówi Wirtualnej Polsce jeden ze śledczych znających kulisy sprawy.

  Usług seksualnych, z których skorzystał Niesiołowski miało być 31. - Proceder odbywał się w mieszkaniu w Łodzi, należącym do biznesmenów. Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r. - mówi WP śledczy.

  W podsłuchanych rozmowach biznesmeni mówią m.in. o "jurnym Stefanie". - Mówią, że zarwał łóżko i że teraz powinien korzystać z kanapy - cytuje swojego informatora WP.

  Stefan Niesiołowskie zaprzecza, jakoby miał przyjmować korzyści majątkowe.

  - Nie przyjmowałem żadnych łapówek, nie załatwiałem żadnych kontraktów. Chodzi o przykrycie medialnie sprawy taśm Kaczyńskiego. Nie mam żadnego związku z tą sprawą - mówi WP poseł.

  Portal pisze także, że Prokuratura Krajowa złoży do Marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego parlamentarzyście.

  Do zatrzymań biznesmenów doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania przedsiębiorców, gdzie zabezpieczyli materiały będące dowodami w sprawie.

  - Sprawa ma charakter wielowątkowy i jest rozwojowa- informuje CBA

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Choroby zakaźne - oni pamiętają! Film Śląskiej Izby Lekarskiej  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nareszcie

  antek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  Nareszcie tego bydlaka wezma za morde, juz dawno pisalem ze teraz przypadnie jemu szczaw i mirabelki. Polacy nie potrafia do dzis jeszcze zrozumiec, ze te osoby jak niesiolowski Walesa, frasyniuk...rozwiń całość

  Nareszcie tego bydlaka wezma za morde, juz dawno pisalem ze teraz przypadnie jemu szczaw i mirabelki. Polacy nie potrafia do dzis jeszcze zrozumiec, ze te osoby jak niesiolowski Walesa, frasyniuk jak Michnik nigdy nie walczyli o wolna Polske oni walczyli o wlasna kase, oni zawsze mieli i Maja Polski Narod w d****, nadali sobie polskie nazwiska tylko po to, zeby sie nikt nie dopatrzyl ich pochodzenia. Teraz czekam kiedy rozlicza schetyne nastepnego zyda za wyciagi narciarskie, Neumann ma tez zarzuty prokuratorskie i czekam kiedy dokonczy Rzad i wyczysci ta bande, ktora nie jest z Polskim Narodemzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  KIEDYS BYŁA TERESA ŁORLOVSKY

  777 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  A ZOOstAŁ INO STJEPAN NIOSOlovSKY.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ussPOkoKOjoNY

  777 KASA TO ZDROWIE ELYTY W PRYWAT NY LIBER KLiNICE POLACTWA (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  PRzEZ LEKI Z SUteNERA APteKI

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przykrywka?

  bolo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 10

  Kolejna przykrywka na aferę z Kaczyńskim?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  debilu

  antek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Jaka przykrywka? czego przykrywka? bo biora was za d*** za przekrety, jakie robiliscie, nie pomaga juz zagranica ani ulica to przez kolesia zyda jakatego robicie tasmy, ktore o niczym nic nie...rozwiń całość

  Jaka przykrywka? czego przykrywka? bo biora was za d*** za przekrety, jakie robiliscie, nie pomaga juz zagranica ani ulica to przez kolesia zyda jakatego robicie tasmy, ktore o niczym nic nie mowia. Afery POpaprancow teraz zaczna wychodzic, teraz pojdzie na tapete frasyniuk za kase jaka zabral z Solidarnosci, i nagle ten zebrak z zajezdni autobusowej zrobil sie bogaczem. Zapytaj Pana Majdzika to dokladnie wyjasni. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Raczej pokrywka.

  jscaw (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  Bo horny Steve tak pokrywał, że aż łóżko zaprzepaścił i warsztat na tapczan mu przenieśli.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To ,że Niesiołowski jest nienormalny było wiadomo od dawna ...

  Gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 1

  Ale ,że jest starym zbutwiałym lubieżnikiem i łapówkarzem ...Można było się domyśleć Pan szczaw i mirabelki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo