MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Te pary są razem dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, co u nich słychać!

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
"Rolnik szuka żony" to niezwykle popularny w Polsce program rozrywkowy, który łączy w pary ludzi z całej Polski. Wielu uczestników dzięki temu, że zdecydowało się wziąć udział w tym reality show, poznało miłość swojego życia. Mieszkają razem, pobrali się, mają dzieci, są szczęśliwi. Zobaczcie, co słychać u rolników, którzy dzięki programowi TVP stanęli na ślubnym kobiercu.

Spis treści

Fenomen programu "Rolnik szuka żony"

Od pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" program przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Polacy emocjonują się perypetiami rolników, rolniczek oraz pozostałych uczestników.

Program do dziesięciu sezonów pomaga rolnikom znaleźć miłość swojego życia. W naszej galerii zobaczycie pary, które poznały się dzięki reality show w TVP 1:

Marta i Paweł z 7. edycji "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Początkowo wydawało się, że ciężko będzie im stworzyć związek. Z czasem jednak nieporozumienia poszły w kąt. W marcu 2022 roku wzięli ślub cywilny, a ponad rok później - ślub kościelny. Mają dwoje dzieci: Adama i Grację. Oboje wychowują też córkę Marty z pierwszego małżeństwa - Stefanię.

Martyna i Paweł z 1. edycji "Rolnik Szuka Żony"

Paweł był bohaterem pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie znalazł tu prawdziwej miłości. Ostatecznie ożenił się z sąsiadką. Para pobrała się 25 czerwca 2016 roku w katedrze św. Katarzyny w Braniewie. Mają dwoje dzieci. Wychowują też synka Martyny z pierwszego małżeństwa.

Robert i Agnieszka z 2. edycji programu "Rolnik szuka żony"

Agnieszka i Robert poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Byli pierwszą parą, która wzięła ślub. Mają dwoje dzieci: Adama i Tomasza.

Grzegorz i Anna Bardowscy z 2. edycji "Rolnik szuka żony"

Grzegorz i Anna Bardowscy poznali się w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Mają dwójkę dzieci, a od niedawna piękny dom, który cały czas razem upiększają. Są najbardziej medialną parą w historii polskiej edycji programu. Anię Bardowską na Instagramie obserwuje już ponad 300 tysięcy internautów.

Kasia i Dawid z 3. edycji "Rolnik szuka żony"

Kasia i Dawid poznali się dzięki 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Kasia dostała się do reality show, bo napisała list do rolnika Szymona. Dawid natomiast starał się o względy Moniki. Nic z tego nie wyszło. Gdy po nagraniach Kasia spóźniła się na pociąg, Dawid zaproponował, że ją podwiezie. W 2016 roku byli już zaręczeni. 14 czerwca 2017 roku wzięli ślub. Maja córkę Annę.

Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnik Szuka Żony"

Małgosia i Paweł poznali się w 4. edycji "Rolnik Szuka Żony". Pobrali się. Mają dwoje dzieci.

Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnik Szuka Żony"

Kasia i Piotr poznali się w 4. edycji "Rolnik Szuka Żony". Żadna z zaproszonych do programu kobiet nie przypadła do gustu Piotrowi. Kasia też napisała do niego list, jednak początkowo nie brała udział w programie. Ostatecznie to właśnie z nią stworzył związek. Para ma jedno dziecko. Pobrali się 2 sierpnia 2019 roku.

Ania i Patryk z 4. sezonu "Rolnik szuka żony"

Ania była kandydatką Karola w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para nie stworzyła związku. Prawdziwą miłość znalazła poza programem, u boku Patryka. Są już po ślubie. Pobrali się w 2020 roku.

Aneta i Mateusz z 5. sezonu "Rolnik szuka żony"

Aneta była bohaterką 5. sezonu "Rolnik szuka żony". w programie nie znalazła miłości swojego życia. Mateusz oglądał reality show w telewizji. Znał Anetę, więc postanowił do niej napisać. Spotkali się, poznali się bliżej, znajomość szybko przerodziła się w miłość. Para pobrała się 30 listopada 2019 roku.

Mikołaj i Marta z 4. sezonu "Rolnik szuka żony"

Mikołaj był uczestnikiem 4. sezonu "Rolnik szuka żony". W programie nie znalazł miłości swojego życia. Jednak dzięki temu, że wystąpił w tym reality show, bliżej poznał swoją sąsiadkę - Martę. Pobrali się w cerkwi w Mielniku 21 czerwca 2018 roku.

Seweryn i Magda z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"

Seweryn był uczestnikiem 6. edycji "Rolnik szuka żony". W programie nie spotkał kobiety, z którą mógłby spędzić resztę życia. Magdę poznał już po nagraniach programu "Rolnik szuka żony", a jeszcze przed emisją. Razem oglądali perypetie Seweryna w "Rolniku...". Pobrali się w czerwcu 2022 roku. Mają córkę Klarę.

Natalia i Maciej z 6. edycji "Rolnik szuka żony"

Natalia zgłosiła się do 6. edycji programu "Rolnik szuka żony", by bliżej poznać rolnika Sławomira. Parze nie udało się stworzyć związku. Natalia ostatecznie wyszła za Macieja.

Magdalena i Kuba z 7. edycji "Rolnik szuka żony"

Magda i Kuba poznali się w 7. edycji "Rolnik szuka żony". Żaden z mężczyzn, których zaprosiła do udziału w reality show się jej nie spodobał. Wtedy raz jeszcze przejrzała wszystkie listy i trafiła na Kubę. Skontaktowała się z nim. Dziś wie, że postąpiła słusznie. Para tworzy zgodny związek, ma dwójkę dzieci.

Joanna i Kamil z 8. edycji "Rolnik szuka żony"

Joanna i Kamil poznali się w 8. edycji "Rolnik szuka żony". Kamil oświadczył się Asi w finałowym odcinku reality show. 23 października 2022 roku na świat przyszła ich córka Tosia. 9 września 2023 roku wzięli ślub w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Gębicach.

Adrianna i Michał z 9. edycji "Rolnik szuka żony"

Adrianna i Michał poznali się w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik otrzymał wiele listów od kobiet z całej Polski, które chciały wystąpić w programie i spróbować powalczyć o miłość Michała. List od Adrianny wylosował. I to był strzał w dziesiątkę. Para od razu się polubiła. Pobrali się 16 lipca 2023 roku w kościele pw. św. Anny w Rutkach-Kossakach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Te pary są razem dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, co u nich słychać! - Gazeta Pomorska

Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni