Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Łaziska Górne

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie mikołowskim na godzinę 17.00 wyniosła 42,78 proc.

Okręg 1
Cegielniana, Cieszyńska, Gostyńska, Hutnicza, Kąty, Łazy, Młyńska, Wyzwolenia, Zakątek, Akacjowa, Bażantów, Brada, Głogowa, Kolejowa, Księdza Szwedy, Malinowa, Miodowa, Orzeska, Paprotna, Piękna, Prądna, Przyjaciół, Przysiółki, Pszczelna, Rolna, Salamander, Torowa, Wesoła, Działkowców, Energetyków numery parzyste, Familijna, Krasickiego, Miarki, Parkowa, Skowronków, Słowików, Waryńskiego, Wróblewskiego, Zawadzkiego, Barlickiego, Cicierz, Górna, Jana III Sobieskiego, Kieszki, Kościelna, Łączna, Moniuszki, Okrężna, Plac Ratuszowy, Spokojna, Starowiejska, Szybowa, Wąska, Wiejska, Wiosenna, Zielona, Bukowa, Osiedle Centrum, Pocztowa, Poręba, Świętego Jana Pawła II

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

  • 1 Mateusz Jan Eichner
  • 2 Tomasz Wojciech Gutorski
  • 3 Marcin Adam Roterman
  • 4 Bernadeta Szojda
  • 5 Grzegorz Piotr Schulc
  • 6 Aleksandra Maria Widuch
  • 7 Lucyna Maria Zimnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

  • 1 Jolanta Maria Ucka
  • 2 Franciszek Józef Rzytka
  • 3 Zofia Kowalczyk
  • 4 Grzegorz Bogusław Musioł
  • 5 Renata Teresa Ogierman
  • 6 Leokadia Emilia Supryn
  • 7 Daniel Arkadiusz Tomczyk
  • 8 Krystian Adam Zosiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

  • 1 Tadeusz Ignacy Król
  • 2 Andrzej Józef Chrószcz
  • 3 Krzysztof Marek Gersok
  • 4 Jerzy Just
  • 5 Kazimiera Lytek
  • 6 Olga Anna Piontkowska
  • 7 Karol Adam Sikora
  • 8 Jolanta Katarzyna Warzecha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Piotr Pacha
  • 2 Paweł Karol Bończyk
  • 3 Stanisław Damian Suchoń
  • 4 Helena Anna Walczyk
  • 5 Joanna Felicja Borowska
  • 6 Anetta Edyta Wilkus
  • 7 Leon Emil Korus
  • 8 Kamil Stanisław Papała

Okręg 2
Bratków, Chopina, Dworcowa, Energetyków numery nieparzyste, Ogrodowa, Prusa, Radosna, Szarotki, 1 Maja, Astrów, Fiołkowa, Goździków, Irysów, Klonowa, Konwalii, Krokusów, Kwiatowa, Mickiewicza, Narcyzów, Różana, Sienkiewicza, Stara, Stokrotek, Tulipanów, Wiśniowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

  • 1 Józef Sebastian Kaleta
  • 2 Bogusław Józef Żurek
  • 3 Danuta Teresa Frydrych
  • 4 Andrzej Piotr Guz
  • 5 Janusz Szczepan Kaczyński
  • 6 Gabriela Wiktoria Kalisz
  • 7 Maria Ewa Rubin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

  • 1 Marian Stanisław Augustyniak
  • 2 Mikołaj Józef Halski
  • 3 Kazimierz Jan Kaszok
  • 4 Roman Kazimierz Machul
  • 5 Katarzyna Danuta Pustułka-Pawelec
  • 6 Gabriela Barbara Stawarska
  • 7 Wiktoria Grażyna Wejman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

  • 1 Arkadiusz Wojciech Skowron
  • 2 Dorota Anna Pawlęczyk-Gasz
  • 3 Agnieszka Anna Gizdoń
  • 4 Stanisław Henryk Goraczko
  • 5 Jolanta Nowak
  • 6 Jerzy Rybij
  • 7 Leszek Andrzej Wróbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Michał Tomasz Piwoński
  • 2 Robert Bogusław Zając
  • 3 Mirosław Franciszek Lizoń
  • 4 Bernadeta Maria Siwińska
  • 5 Iwona Maria Andruszkiewicz
  • 6 Tomasz Sebastian Pacha
  • 7 Gizela Elżbieta Szukalska

Okręg 3
Bojowników, Morcinka, Osiedle Kościuszki, Wyrska, Boczna, Gajowa, Górnośląska, Graniczna, Konopnickiej, Lasoki, Miła, Nowa, Pokoju, Południowa, Promienna, Słoneczna, Słowackiego, Stawowa, Długa, Generała Sikorskiego, Kardynała Wyszyńskiego do nr 7, Łąkowa, Powstańców, Świętej Barbary, Wapienna, Zwałowa, Źródlana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

  • 1 Grzegorz Józef Pieter
  • 2 Franciszek Zbigniew Rola
  • 3 Monika Ewa Kukla
  • 4 Marian Andrzej Olszówka
  • 5 Halina Maria Pisula
  • 6 Czesław Stefan Synowiec
  • 7 Monika Katarzyna Eichner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

  • 1 Bożena Eufemia Knieżyk
  • 2 Gabriela Lidia Botor
  • 3 Janina Regina Jaskulska
  • 4 Piotr Krystian Leks
  • 5 Łukasz Tadeusz Mroczek
  • 6 Krystian Jan Raszka
  • 7 Zbigniew Krzysztof Szer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

  • 1 Grzegorz Józef Nowok
  • 2 Małgorzata Anna Szuła
  • 3 Arkadiusz Tomasz Bartoszczyk
  • 4 Arleta Teresa Gizdoń
  • 5 Urszula Anna Niedźwiedzka
  • 6 Aleksandra Małgorzata Nowak
  • 7 Zbigniew Andrzej Szafraniec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zofia Krystyna Kozyra
  • 2 Krzysztof Edward Pyrek
  • 3 Józef Maciej Pukocz
  • 4 Marzena Krystyna Kurczyk-Mazur
  • 5 Patrycja Teresa Zadroga
  • 6 Joanna Ilona Twardzik
  • 7 Janusz Roman Kilianek

Okręg 4
Górnicza, Kamienna, Mokierska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Sportowa, Stroma, Szkolna, Wodna, Cicha, Kałuże, Kopalniana, Krótka, Ligonia, Marta Waleska, Mikołowska, Pawła Wyry, Pogodna, Potokowa, Poziomkowa, Spacerowa, Stara Droga, Świętego Jana, Widokowa, Wierzysko, Wieżowa, Wodociągowa, Wspólna, Wyniosła Zgody, Staszica, Zwycięstwa, Kardynała Wyszyńskiego od numeru 8 do końca, Księdza Głowińskiego, Lipowa, Tuwima, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Jesionowa, Kasztanowa, Leśna, Modrzewiowa, Olchowa, Rybnicka, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU MIKOŁOWSKIEGO

  • 1 Krystian Marcin Czardybon
  • 2 Jolanta Grażyna Kornatowska
  • 3 Iwona Maria Brzyszczan-Prochownik
  • 4 Robert Jerzy Janecki
  • 5 Jarosław Piotr Palowski
  • 6 Bożena Maria Staehr
  • 7 Krzysztof Ireneusz Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA

  • 1 Edmund Andrzej Pucher
  • 2 Adam Jan Chwieralski
  • 3 Aleksandra Anna Buczek
  • 4 Sylwia Maria Król
  • 5 Wiesław Noworyta
  • 6 Dawid Henryk Przewłoka
  • 7 Lidia Tempka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

  • 1 Michał Stanisław Słowioczek
  • 2 Ewa Monika Brągiel
  • 3 Ewa Jadwiga Cebula
  • 4 Mirosław Piotr Jarek
  • 5 Sebastian Józef Palenta
  • 6 Stefania Magdalena Szuster
  • 7 Agnieszka Anna Widuch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Rafał Łukasz Babiński
  • 2 Pelagia Bronisława Buczek
  • 3 Maciej Rafał Dobrowolski
  • 4 Mariusz Zenowicz
  • 5 Dawid Artur Pukocz
  • 6 Iwona Ewa Balsam
  • 7 Natalia Komotajtys

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie