Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Siemianowice Śląskie

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Siemianowicach Śląskich na godzinę 17.00 wyniosła 39,40 proc.

Okręg 1
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: 1 MAJA, ADAMA MICKIEWICZA, ALEJA SPACEROWA, ALEJA SPORTOWCÓW, ANTONIEGO SZEFLERA, ASTRÓW, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BAŻANTARNIA, BOCIANÓW, BOCZNA, BRZOZOWA, BUDOWLANA, CHEMICZNA, CICHA, CMENTARNA, CZELADZKA, CZYŻYKÓW, DROZDÓW, DWORCOWA, DWORSKA, FABRYCZNA, FITZNERÓW, FRANCISZKA DEJI, FRYDERYKA CHOPINA, GAWRONÓW, GILÓW, GOŁĘBIA, GÓRNICZA, GRANITOWA, HUGO KOŁŁĄTAJA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA PAWŁA II, JANA ŚNIADECKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JASKÓŁEK, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA LOMPY, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAWEK, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KOLEJOWA, KOMUNY PARYSKIEJ, KONSTANTEGO DAMROTA, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KORMORANÓW, KOSÓW, KRÓTKA, KRUCZA, KUKUŁEK, LUCJANA RYDLA, MARII KONOPNICKIEJ, MICHAŁKOWICKA, MYSŁOWICKA, MYŚLIWIECKA, OBWODOWA, OGRODOWA, PARK PSZCZELNIK, PARKOWA, PAWIA, PAWŁA STALMACHA, PAWŁA ŚMIŁOWSKIEGO, PELIKANÓW, PIASKOWA, PIASTOWSKA, PLAC WOLNOŚCI, PLEBISCYTOWA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POPRZECZNA, POWSTAŃCÓW, PSZCZELNICZA, RÓŻANA, RYSZARDA GANSIŃCA, SADZAWKI, SIKOREK, SKOWRONKÓW, SŁOWIKÓW, SOKOŁÓW, SOWIA, SÓJEK, SPOKOJNA, SROKOWIECKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STARY CZEKAJ, STEFANA JARACZA, SZPAKÓW, SZPITALNA, SZYB PSZCZELNIK, ŚLĄSKA, ŚW. BARBARY, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WILG, WOJSKA POLSKIEGO, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ŻURAWIA, ŻWIRKI I WIGURY

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

  • 1 Adam Grzegorz Janik
  • 2 Jarosław Jerzy Rogóż
  • 3 Anna Danuta Janiga-Ćmiel
  • 4 Jolanta Anna Skrzypczyk
  • 5 Justyna Halina Fuchs
  • 6 Cecylia Baron
  • 7 Martyna Małgorzata Grządka
  • 8 Dawid Jan Wiśniewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Małgorzata Krystyna Groniewska
  • 2 Janusz Józef Pesel
  • 3 Krzysztof Marek Kończyk
  • 4 Franciszek Anotni Maj
  • 5 Jadwiga Krystyna Kędzierska
  • 6 Katarzyna Anna Widłak
  • 7 Krzysztof Gralikowski
  • 8 Jerzy Piotr Namysło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Marek Jan Urbańczyk
  • 2 Beata Jolanta Borkowicz
  • 3 Aleksander Zdzisław Folta
  • 4 Piotr Henryk Bujoczek
  • 5 Ewa Maria Zyska
  • 6 Barbara Janina Olczyk
  • 7 Zbigniew Jan Wilczęga
  • 8 Antoni Feliks Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

  • 1 Marcin Rafał Janota
  • 2 Jan Dominik Nycz
  • 3 Alicja Aniela Piech
  • 4 Jolanta Zofia Hrybik
  • 5 Krzysztof Adam Frankowicz
  • 6 Joanna Ewa Dynia
  • 7 Wojciech Andrzej Gosek
  • 8 Barbara Kazimiera Merta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

  • 1 Marzena Maria Ziaja
  • 2 Katarzyna Jadwiga Stronczek
  • 3 Radosław Paweł Marczyński
  • 4 Ewa Julia Żłobińska - Kuźmowicz
  • 5 Aleksandra Anna Krążek
  • 6 Wiesław Waldemar Rak
  • 7 Jarosław Edmund Kawalerowski
  • 8 Maciej Kurzawa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Paweł Rafał Siegel
  • 2 Marcin Jan Rzepczyk
  • 3 Irena Anna Chlebik
  • 4 Eugeniusz Jan Depta
  • 5 Jolanta Elżbieta Gaja
  • 6 Patrycja Magdalena Oględzińska
  • 7 Bartosz Krzysztof Oziębłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Mateusz Marek Rączkowski
  • 2 Mateusz Krzysztof Klęka
  • 3 Ewelina Krystyna Kisiel
  • 4 Ewa Pietrzyk
  • 5 Angelika Małgorzata Olszewska
  • 6 Łukasz Eugeniusz Minkina
  • 7 Maciej Jan Wawrzyczek
  • 8 Janusz Stanisław Ławecki

Okręg 2
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: AKACJOWA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 24 - 34B (PARZYSTE), BROWAROWA, GRABOWA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HERMANA WRÓBLA, HUTNICZA, JAGIELLOŃSKA, JANA SOBIESKIEGO, JAWOROWA, JEDNOŚCI, JULIUSZA LIGONIA, KAROLA MIARKI, KASZTANOWA, KATOWICKA, KLONOWA, KS. JANA KAPICY, KS. PAWŁA LUBINY, LEŚNA, LIPOWA, LUDWIKA WARYŃSKIEGO, MARCINA KASPRZAKA, KOPALNIANA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, OLIMPIJSKA, OKRĘŻNA, PLAC PIOTRA SKARGI, SKŁADOWA, SKWER ANTONIEGO HALORA, STARA KATOWICKA, SZKOLNA, ŚW. FLORIANA, TOMASZA TRAFALCZYKA, TOPOLOWA, WIERZBOWA, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZIELONA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

  • 1 Beata Anna Mańkowska
  • 2 Beata Krystyna Ziemianek
  • 3 Tomasz Dawid Balcerzak
  • 4 Katarzyna Barbara Spychalska
  • 5 Artur Andrzej Binkowski
  • 6 Sabina Beata Papierkowska
  • 7 Przemysław Leszek Gwardys

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jolanta Maria Kopiec
  • 2 Wojciech Zbigniew Lekston
  • 3 Kazimierz Franciszek Izydorczyk
  • 4 Jolanta Barbara Kokoszka
  • 5 Marta Elżbieta Litwin
  • 6 Adam Górecki
  • 7 Józef Kogut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Barbara Patyk- Płuciennik
  • 2 Teresa Agnieszka Duda
  • 3 Michał Andrzej Woźniak
  • 4 Ewa Maria Kubik
  • 5 Tomasz Jan Dzierwa
  • 6 Marcin Paweł Rosicki
  • 7 Norbert Gerard Stawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

  • 1 Grzegorz Jan Mól
  • 2 Bartłomiej Jan Pieczykolan
  • 3 Grzegorz Stefan Janota
  • 4 Beata Katarzyna Krajewska
  • 5 Betina Ewa Bober-Ogon
  • 6 Marta Aneta Serafin
  • 7 Bartosz Bogdan Wańczura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

  • 1 Grażyna Wanda Bartel
  • 2 Grzegorz Paweł Falkus
  • 3 Rafał Paweł Balicki
  • 4 Agnieszka Ewa Sosińska- Zimoch
  • 5 Roman Adam Szymała
  • 6 Patryk Adrian Wołoszczuk
  • 7 Monika Zofia Bodzek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Andrzej Jerzy Gościniak
  • 2 Beata Barbara Breguła
  • 3 Zygmunt Konrad Klosa
  • 4 Tomasz Marek Steć
  • 5 Marek Michał Bosek
  • 6 Aleksandra Katarzyna Wojtowicz
  • 7 Małgorzata Agata Wąs

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Agnieszka Katarzyna Dyda
  • 2 Konrad Łukasz Durda
  • 3 Teresa Dorota Kiera
  • 4 Oliwia Lidia Frątczak
  • 5 Eugeniusz Grzegorz Duras
  • 6 Łukasz Paweł Lazar
  • 7 Krystian Andrzej Hucz

Okręg 3
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: ALEJA MŁODYCH, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 2 - 12 (PARZYSTE) ORAZ 1 - 31 (NIEPARZYSTE), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, BYTKOWSKA, CHORZOWSKA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DOLNA, EMILII PLATER, EMANUELA WALOSZKA, FERDYNANDA POPKA, GÓRNA, GRUNWALDZKA, GUSTAWA MORCINKA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA NEPOMUCENA STĘŚLICKIEGO, JANA POLACZKA, JÓZEFA BEMA, KRÓLOWEJ JADWIGI, KS. ANTONIEGO STABIKA, ŁĄCZĄCA, MARCINA WATOŁY, MICHAŁA OGIŃSKIEGO, MIESZKA I, MIKOŁAJA, MIKOŁAJA REJA, NIEPODLEGŁOŚCI, OBROŃCÓW WARSZAWY, PIOTRA PRONOBISA, PLAC SKRZEKA I WÓJCIKA, RODZINY DEMBIŃSKICH, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA RZEPUSA, SZARYCH SZEREGÓW, TADEUSZA MAJCHERCZYKA-ZDANA, TEATRALNA, WACŁAWA POTOCKIEGO, WALENTEGO FOJKISA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WĘGLOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO, ZYGMUNTA STAREGO

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

  • 1 Anna Zasada- Chorab
  • 2 Jerzy Kurzawa
  • 3 Monika Beata Maciejewska
  • 4 Magdalena Lipka
  • 5 Janina Maria Mikołajczyk
  • 6 Bogdan Jacek Dylong
  • 7 Henryk Jerzy Lazar
  • 8 Leszek Tadeusz Naziemiec

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Zbigniew Krystian Krupski
  • 2 Jakub Leszek Nowak
  • 3 Katarzyna Celina Henkel
  • 4 Monika Magdalena Szydło
  • 5 Mira Lidia Kamińska-Ziebura
  • 6 Karolina Aleksandra Włoczyk-Orzechowska
  • 7 Stanisław Józef Tomczyk
  • 8 Robert Jaworski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Łukasz Krzysztof Rosicki
  • 2 Adrian Waldemar Bryś
  • 3 Irena Barbara Opiłka
  • 4 Paweł Jacek Wójak
  • 5 Ewa Maria Splewińska
  • 6 Janusz Adam Matusek
  • 7 Jan Ignacy Kubik
  • 8 Jolanta Mirosława Graca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

  • 1 Tomasz Ireneusz Nowara
  • 2 Wojciech Dariusz Matczak
  • 3 Radosław Jakub Schejbal
  • 4 Helena Dorota Gałecka
  • 5 Iwona Joanna Skwara
  • 6 Patrycja Hanna Pieczykolan
  • 7 Dawid Marek Myśliwiec
  • 8 Rafał Marian Piech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

  • 1 Jerzy Adam Becker
  • 2 Joanna Monika Lekston - Grzyb
  • 3 Stanisław Franciszek Sontag
  • 4 Marcin Waldemar Klimczak
  • 5 Piotr Paweł Wybraniec
  • 6 Małgorzata Elżbieta Klimczok
  • 7 Anna Magdalena Suda
  • 8 Alicja Krystyna Boncol

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Małgorzata Ewa Gościniak
  • 2 Andrzej Wojciech Borsuk
  • 3 Marian Stefan Kopoc
  • 4 Tomasz Mirosław Kruczek
  • 5 Barbara Maciejewska
  • 6 Henryka Magielnicka
  • 7 Krzysztof Grzegorz Watała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Marcin Paweł Otto
  • 2 Roland Walter Boncol
  • 3 Elżbieta Irena Hucz
  • 4 Beata Joanna Klęka
  • 5 Martin Patryk Bobrowski
  • 6 Aleksandra Eliza Zgryza
  • 7 Urszula Janina Duras
  • 8 Wojciech Tadeusz Pentak

Okręg 4
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: BAŃGOWSKA, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BRATNIA, BRYNICKA, BUKOWA, BYTOMSKA, CHMIELNA, CYPRYSOWA, DĘBOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, HARCERSKA, HENRYKA KRUPANKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JAŚMINOWA, JODŁOWA, JÓZEFA DREYZY, KAROLA GAJDZIKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA, KS. BP. CZESŁAWA DOMINA, KS. PAWŁA BRANDYSA, LAWENDOWA, LONDYŃSKA, ŁĄKOWA, MACIEJKOWICKA, MADRYCKA, MAKOWA, MALINOWA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MIODOWA, MODRZEWIOWA, NORBERTA BARLICKIEGO, OŚWIĘCIMSKA, PARYSKA, PIOTRA KOŁODZIEJA, PLAC 11 LISTOPADA, PLAC BOHATERÓW WRZEŚNIA, POCZTOWA, POKOJU, POLNA, PORANNA, PÓŁNOCNA, PRZYJAŹNI, PSZENICZNA, ROLNA, ROZWOJOWA, RUMIANKOWA, RZECZNA, SIENNA, SKWER JANA MITRĘGI, SKWER TAJNEJ ORGANIZACJI NAUCZYCIELSKIEJ, SŁONECZNA, SŁONECZNIKOWA, SOSNOWA, STAWOWA, STEFANA OKRZEI, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TARNOGÓRSKA, TOWAROWA, TURYSTYCZNA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WIEDEŃSKA, WIEJSKA, WILLOWA, WIOSENNA, WITOLDA BUDRYKA, WŁADYSŁAWA ANDERSA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WOJCIECHA, WROCŁAWSKA, WYZWOLENIA, ZACHODNIA, ZACISZNA, ZGODY, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWNA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB

  • 1 Wojciech Teodor Okoń
  • 2 Mikołaj Feliks Wajda
  • 3 Elżbieta Maria Tomanek
  • 4 Beata Alicja Faszyńska-Adamczak
  • 5 Bogumił Edmund Walczak
  • 6 Karolina Więdłocha
  • 7 Anna Maria Dybała
  • 8 Beata Krystyna Unger

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Adam Roman Cebula
  • 2 Barbara Helena Henel
  • 3 Marzena Aleksandra Doering
  • 4 Tomasz Władysław Rylski
  • 5 Henryk Pesel
  • 6 Krzysztof Tadeusz Śpiewak
  • 7 Mariusz Ryszard Łatacz
  • 8 Bożena Krystyna Drzewiecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Danuta Elżbieta Sobczyk
  • 2 Klaudiusz Tomasz Michna
  • 3 Damian Piotr Mikołajczyk
  • 4 Józef Ludwik Grym
  • 5 Halina Barbara Siewert
  • 6 Gabriela Anna Wiaderny
  • 7 Dariusz Jerzy Serwacki
  • 8 Eugeniusz Jan Cichoński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS

  • 1 Beata Dorota Gałecka
  • 2 Marek Omelan
  • 3 Honorata Magnicka
  • 4 Zbigniew Czesław Szwagierek
  • 5 Łukasz Marian Lepiarczyk
  • 6 Roman Zdzisław Raczykowski
  • 7 Zuzanna Elżbieta Pieczyk
  • 8 Joanna Ewa Bober

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018

  • 1 Grzegorz Kazimierz Jurkiewicz
  • 2 Leszek Kazimierz Winkowski
  • 3 Dariusz Jan Rzeźniczek
  • 4 Joanna Halina Szafarczyk
  • 5 Bożena Krystyna Świtała
  • 6 Piotr Adam Kubiciel
  • 7 Patrycja Barbara Maruszczyk
  • 8 Krystian Eugeniusz Sowada

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Karina Bernardyna Siwiec-Magielnicka
  • 2 Wiktor Józef Franki
  • 3 Damian Lucjan Królikowski
  • 4 Jan Paweł Wieczorek
  • 5 Ewa Iwona Wojtowicz
  • 6 Jarosław Stanisław Baron
  • 7 Agnieszka Maria Staniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Łukasz Sebastian Hucz
  • 2 Katarzyna Stefania Woźny
  • 3 Aleksandra Maria Painta
  • 4 Mateusz Marek Dyda
  • 5 Halina Kazimiera Gilewicz
  • 6 Angelika Maria Lazar
  • 7 Michał Artur Jarczyk
  • 8 Dawid Dariusz Zimny

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie