Frekwencja wyborcza w powiecie gliwickim na godzinę 17.00 wyniosła 38,24 proc.
Okręg 1
Knurów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
- 1 Henryk Hibszer
- 2 Marzena Jadwiga Zakrzewska
- 3 Elzbieta Zielińska
- 4 Adam Krzysztof Górka
- 5 Urszula Maria Krawczyk
- 6 Sabina Anna Lampert
- 7 Jolanta Bożena Zacharuk
- 8 Dagmara Maria Grendziak
- 9 Krzysztof Stachyra
- 10 Krzysztof Kozubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Ireneusz Walenty Przywara
- 2 Beata Katarzyna Erfurt
- 3 Katarzyna Ewa Janowska
- 4 Marcin Paweł Żakowski
- 5 Dawid Kozak
- 6 Paweł Jan Sosna
- 7 Sonia Agnieszka Grochulska
- 8 Eugeniusz Florian Szybiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Stanisław Józef Rudzki
- 2 Jolanta Zuzanna Leśniowska
- 3 Adam Czesław Sobierajski
- 4 Iwona Bielawska
- 5 Jacek Józef Żyła
- 6 Małgorzata Dorota Czarkowska
- 7 Jacek Antoni Wandrasz
- 8 Krystyna Zofia Bieniek
- 9 Ryszard Jan Nowak
- 10 Dawid Szymon Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
- 1 Ewa Jurczyga
- 2 Marek Jan Grabowski
- 3 Katarzyna Elżbieta Szwarczyńska
- 4 Janusz Stanisław Sacha
- 5 Jadwiga Kotańska
- 6 Zbigniew Paweł Matuszek
- 7 Ewa Barbara Dudzińska
- 8 Grzegorz Józef Antosz
- 9 Przemysław Kamil Grochal
- 10 Włodzimierz Wojciech Gwiżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Dawid Adam Rams
- 2 Piotr Paweł Dudło
- 3 Szymon Kościarz
- 4 Monika Barbara Michalska
- 5 Katarzyna Panfiluk
- 6 Grzegorz Rafał Sobierajski
- 7 Barbara Katarzyna Orzechowska
- 8 Krzysztof Eugeniusz Stolarek
- 9 Dariusz Piotr Kędzierski
- 10 Agnieszka Baron
Okręg 2
Pyskowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
- 1 Jacek Jakub Awramienko
- 2 Paweł Piotr Bryła
- 3 Aleksander Jan Cichorz
- 4 Anna Maria Mikołajczuk-Rusinowska
- 5 Beata Elżbieta Płużek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Marcin Krzysztof Skupin
- 2 Dominik Jan Ćwikliński
- 3 Izabela Maria Borusewicz
- 4 Urszula Gertruda Czupryna
- 5 Waldemar Michał Kotliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Krystyna Regina Urbańska
- 2 Zbigniew Marek Łanowy
- 3 Ireneusz Henryk Kopania
- 4 Krzysztof Franciszek Ptak
- 5 Małgorzata Roma Badurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
- 1 Henryk Marian Sibielak
- 2 Jolanta Maria Mostowska
- 3 Piotr Robert Magda
- 4 Grażyna Lucyna Kalitan
- 5 Sebastian Fabian Bursakowski-Irzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Leszek Kubiak
- 2 Anna Izabela Smyl
- 3 Wiesława Jadwiga Domin
- 4 Barbara Czerw
- 5 Adam Janusz Wochnik
Okręg 3
Gierałtowice, Pilchowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
- 1 Jerzy Korus
- 2 Barbara Elżbieta Mansfeld
- 3 Eugeniusz Paweł Loska
- 4 Magdalena Jadwiga Kurpas
- 5 Bogusława Hepa
- 6 Patrycja Dominika Cempulik-Włodarz
- 7 Piotr Jan Królicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Rajmund Jan Russin
- 2 Justyna Jadwiga Kanclerz
- 3 Rafał Roman Mamok
- 4 Justyna Weronika Tkocz
- 5 Bożena Smuda
- 6 Piotr Łastawiecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Marek Ireneusz Marcisz
- 2 Marek Roman Szolc
- 3 Adam Wiktor Widenka
- 4 Dorota Aleksandra Kroczek
- 5 Aneta Ludwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
- 1 Wilhelm Krywalski
- 2 Mirosław Sławomir Marcol
- 3 Małgorzata Maria Szmit
- 4 Izabela Joanna Buchała
- 5 Anna Maria Surdel
- 6 Janusz Andrzej Korus
- 7 Dawid Dominik Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Waldemar Józef Dombek
- 2 Elwira Małgorzata Zajusz-Zubek
- 3 Winfryd Ficoń
- 4 Grażyna Joanna Gliklich
- 5 Ingemar Klos
- 6 Barbara Jadwiga Golec
- 7 Tomasz Michał Kowol
Okręg 4
Rudziniec, Sośnicowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
- 1 Teresa Agnieszka Szymońska
- 2 Sylwia Jadwiga Żogała
- 3 Maria Magdalena Mikno
- 4 Janusz Joachim Jarzina
- 5 Jan Antoni Hasa
- 6 Marcin Andrzej Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Tomasz Taranowski
- 2 Jerzy Jan Gołombek
- 3 Barbara Krystyna Tutak
- 4 Barbara Elżbieta Żygłowicz
- 5 Patryk Horodecki
- 6 Ewelina Sylwia Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
- 1 Józef Maksymilian Kruczek
- 2 Zdzisława Krystyna Mrózek
- 3 Brygida Genowefa Smuda
- 4 Tomasz Kutta
- 5 Sylwia Katarzyna Masarczyk
- 6 Maciej Witold Kozubski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Andrzej Marcin Frejno
- 2 Andrzej Wojciech Hosz
- 3 Gabriela Maria Machnik
- 4 Małgorzata Dorota Szymańska
- 5 Helena Anita Derner
- 6 Tomasz Jan Starosta
Okręg 5
Toszek, Wielowieś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
- 1 Mariusz Jan Podbrożny
- 2 Marcin Ginter Kuczkowski
- 3 Lidia Anna Badura
- 4 Lidia Gabriela Skowron-Rittau
- 5 Maria Barbara Bukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
- 1 Grzegorz Piotr Kamiński
- 2 Daria Weronika Podkowa
- 3 Piotr Dariusz Kasprzak
- 4 Danuta Dorota Fielauf
- 5 Ryszard Zbigniew Rupacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Sławomir Zarzecki
- 2 Sylwia Gołombek
- 3 Tomasz Jarosław Stępień
- 4 Patrycja Maria Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MOJA GMINA NASZ POWIAT"
- 1 Jacek Józef Zarzycki
- 2 Barbara Danuta Skibińska
- 3 Krzysztof Józef Michel
- 4 Elwira Teresa Giemza
- 5 Robert Witold Krzemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
- 1 Andrzej Mieczysław Kurek
- 2 Adam Krzysztof Wojtowicz
- 3 Patrycja Bernadeta Duda
- 4 Kornelia Małgorzata Galbierz
- 5 Krystian Antoni Kiełbasa
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?