MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trwa wielki plebiscyt Osobowość Roku 2023. Sprawdź nominowanych uczestników!

OPRAC.:
Julia Muc
Julia Muc
Osobowość Roku 2023 - głosowanie rozpoczęte. Sprawdź nominowanych uczestników!
Osobowość Roku 2023 - głosowanie rozpoczęte. Sprawdź nominowanych uczestników!
Osobowość Roku to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą Dziennik Zachodni, serwis www.dziennikzachodni.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl. Głosami naszych Czytelników zostaną przyznane prestiżowe tytuły Osobowość Roku 2023 w pięciu kategoriach. Kandydatów do nagród nominowało Kolegium Redakcyjne.

Spis treści

Osobowość Roku 2023 - trwa głosowanie!

Głosowanie rozpoczęło się w czwartek, 9 maja i jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, Samorządność i społeczność lokalna i Nauka. W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2023, lecz także awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Województwa Śląskiego 2023. W kategorii Nauka głosowanie jest prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i GŁOSUJ
lub zgłoś nominację
Kultura
Działalność społeczna
i charytatywna
Biznes
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Nauka

_______________

Osobowość Roku 2023

Osobowość Roku to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą Dziennik Zachodni, serwis www.dziennikzachodni.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

- To nasz najważniejszy i najbardziej prestiżowy plebiscyt - mówi Anna Geisler, koordynatorka plebiscytu. - Akcja ma swoje korzenie w czasach, gdy na osoby, które najbardziej wyróżniły się w naszym regionie, można było głosować na kuponach wyciętych z gazety. Co roku, głosami naszych Czytelników, doceniamy tych, którzy mają chęci i siły, aby działać na rzecz innych i rozwoju lokalnej społeczności.

Prestiżowe nagrody za działania w 2023 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2023.

Osobowość Roku 2023 - wielki finał

Statuetki i nagrody zostaną wręczone we wrześniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a później przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, która odbędzie się 19 października na Zamku Królewskim w Warszawie.

Kandydatów do tytułów Osobowość Roku 2023 nominowało kolegium naszej redakcji. Każda nominacja była poparta uzasadnieniem - wskazaniem, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2023 roku dana osoba została wyróżniona.

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

STUDIO EURO PO HOLANDII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni