Żenada, nędza, kolesiostwo! W internecie zawrzało po meczu Zagłębia Sosnowiec z Chrobrym Głogów

Rafał Musioł
Rafał Musioł
Lucyna Nenow / Polska Press
Zagłębie Sosnowiec skompromitowało się w meczu z Chrobrym Głogów. Jak ten mecz ocenił prezydent miasta? Co powiedzieli trenerzy? Jakie były echa w internecie?

Zagłębie Sosnowiec przegrało z Chrobrym Głogów 0:2, po meczu, w którym było zdecydowanie słabsze, nie wykorzystało rzutu karnego i kończyło grę w dziesiątkę.

Swojej opinii na ten temat nie ukrywał też Arkadiusz Chęciński, prezydent miasta, które jest właścicielem klubu.

Zdaniem kibiców Zagłębie w sobotę sięgnęło dna.

Bądź na bieżąco i obserwuj

Dyskusje na Twitterze szybko zamieniły się w analizy sytuacji w klubie.

Prezydent Sosnowca jedną sprawę postawił jednak jasno:

"Nie czas na rozliczenia. Szkoda, że parę miesięcy temu pod presją kibiców wyrzucano Stanka. Może warto się walnąć w pierś"

A co po meczu Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów powiedzieli trenerzy?

A własne zdanie możecie sobie wyrobić na podstawie skrótu spotkania:

Musisz to wiedzieć

Zobacz koniecznie

Nie przeocz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie