MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Euro jeszcze się nie zaczęło, a kibice już mają ubaw. Memy po meczu z Ukrainą

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE memy
Polska wygrała z Ukrainą w przedostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami Europy. Początek był piorunujący, potem zaczęły się schody. Kibice znów nie zawiedli - zobaczcie najlepsze memy po tym spotkaniu.

Reprezentacja Polski pokonała Ukrainę 3:1 w towarzyskim meczu stanowiącym przedostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy. Spotkanie rozpoczęło się od wielkiego pecha Arkadiusza Milika, który doznał kontuzji już w 2 minucie, i piorunującego uderzenia Biało-Czerwonych, którzy strzelili trzy gole, ale potem było coraz słabiej.

Ukraińcy napędzili grającej w eksperymentalnym ustawieniu ekipie Michała Probierza sporo strachu, a w koncówce drugiej połowy zepchęli ją do desperackiej obrony. Skończyło się na zwycięstwie gospodarzy, ale i odczuwalnej konsternacji kibiców na trybunach Stadionu Narodowego.

Zobaczcie najlepsze memy po meczu Polska - Ukraina.

Polska - Ukraina 3:1 (3:1)
1:0
Sebastian Walukiewicz (11), 2:0 Piotr Zieliński (16), 3:0 Taras Romanczuk (30-głową), 3:1 Artem Dowbyk (41)
Żółte kartki: Tymczyk, Malinowski, Tałowierow.
Sędziował: Andrew Madley (Anglia).
Widzów: 47.013.