Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Chorzów

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Chorzowie na godzinę 17.00 wyniosła 33,99 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
CHORZÓW: 11 Listopada, 17 Sierpnia, 23 Czerwca, 3 Maja, Akacjowa, Aleja Harcerska, Aleja Wycieczkowa, Aleja Widokowa, Antoniowska, Antoniów, Augustyna Świdra, Azotowa, Barska, Bożogrobców, Brzezińska, Bytkowska, Bytomska, Cedrowa, Chropaczowska, Cisowa, Cyprysowa, Dr. Ignacego Nowaka, Emilii Plater, Floriańska , Gabriela Narutowicza, Gdańska, Główna, Gościnna, Gruntowa, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Majętnego, Jana Kasprowicza, Józefa Kalusa, Józefa Rymera, Juliusza Ligonia, Juliusza Słowackiego, Kadecka, Karola Adamieckiego, Karola Miarki , Karola Olszewskiego, Karolinki, Katowicka numery parzyste 90 - 190, Katowicka numery nieparzyste, 115 - 121A, 125 - 147, 149 - 195, Kluczborska, Kolejowa, Krakowska, Krakusa, Krótka, Kruszcowa, , Krzyżowa, ks. Antoniego Stabika, ks. Jana Ficka, ks. Ludwika Bojarskiego, ks. Norberta Bończyka, Kwiatowa, Lawendowa, Legnicka, Łagiewnicka, Maciejkowicka, Mała, Marcina Watoły, Mariana Langiewicza, Mariańska, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Mazurska, Metalowców, Michałkowicka, Miechowicka, Miła, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Opolska, Parkowa, Pawła Dombka, Pawła Stalmacha, Piotra Niedurnego, Plac Adama Mickiewicza, Plac Piastowski, Plac św. Jana, Planty Śląskie, Pokoju, Poleska, Polna, Poprzeczna, Poznańska, Pudlerska, Rębaczy, Rodzinna, Rodziny Oswaldów, Romualda Traugutta, Rozbarska, Rycerska, Sadowa, Sąsiedzka, Siemianowicka, Składowa, Słowiańska, Słowików, Sosnowa, Stacyjna, Stawowa, Stefana Okrzei, Świerkowa, św. Józefa, św. Pawła, św. Piotra, św. Wojciecha, Tadeusza Kościuszki parzyste 38 - 98 , nieparzyste 41 - 95, Tadeusza Rejtana, Targowa, Teodora Kalidego, Tęczowa, Torowa, Węzłowiec, Wiejska, Wierzbowa, Wileńska, Wincentego Janasa, Witolda Budryka, Wojciecha Samarzewskiego, Wrzosowa, Wschodnia, Zielony Zaułek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Andrzej Jerzy Kotala
  • 2 Krzysztof Marek Łazikiewicz
  • 3 Mariola Wiktoria Roleder
  • 4 Marcin Tadeusz Weindich
  • 5 Bożena Stanisława Karpińska
  • 6 Seweryn Józef Mosz
  • 7 Grażyna Maria Sinka
  • 8 Barbara Marta Mikszto
  • 9 Szymon Kamil Piecha

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Izabela Teresa Nowak
  • 2 Wojciech Dawid Rajek
  • 3 Antoni Paweł Marzetz
  • 4 Andrzej Kazimierz Kot
  • 5 Lidia Iwona Gieroń
  • 6 Szymon Szymański
  • 7 Monika Krystyna Kiera
  • 8 Karolina Patrycja Strzelczyk
  • 9 Piotr Tadeusz Blachowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Adam Marian Trzebinczyk
  • 2 Michał Aleksander Szyguła
  • 3 Agnieszka Ewa Ściebura
  • 4 Michał Jacek Piwoński
  • 5 Mariola Mierzwa
  • 6 Natalia Karolina Winiarska
  • 7 Denis Tomasz Zok
  • 8 Marlena Wróblewska
  • 9 Kamil Marcin Rudnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA

  • 1 Joachim Witold Węgrzyński
  • 2 Artur Jacek Pilich
  • 3 Aleksandra Władysława Gąsior
  • 4 Beata Justyna Danisz
  • 5 Bogumił Jan Rumas

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Zbigniew Ryszard Zawodniak
  • 2 Barbara Helena Mieleszczuk
  • 3 Roman Jan Rurański
  • 4 Małgorzata Agnieszka Felik
  • 5 Marcin Tomasz Gandyk
  • 6 Małgorzata Anna Topka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Agnieszka Stępień
  • 2 Jacek Paweł Nowak
  • 3 Tomasz Jan Moj
  • 4 Joanna Teresa Joniec
  • 5 Monika Małgorzata Góralska
  • 6 Józef Franciszek Rajman
  • 7 Kornelia Agnieszka Wach
  • 8 Piotr Zbigniew Mattern
  • 9 Wojciech Ryszard Kosiba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI

  • 1 Gerard Mądry
  • 2 Ewelina Barbara Pyrcz
  • 3 Gabriela Alina Rychter - Bogacka
  • 4 Andrzej Rafał Zuber
  • 5 Marek Rafał Chrupała
  • 6 Helena Kasza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW

  • 1 Julia Oliwia Ebert
  • 2 Michał Adam Marciniak
  • 3 Katarzyna Sylwia Król
  • 4 Grzegorz Adam Bobrzecki
  • 5 Ewa Joanna Linda
  • 6 Adam Janusz Marciniak
  • 7 Anna Wiesława Jańczewska

Okręg 2
CHORZÓW: Beskidzka, Boczna, Bolesława Chrobrego, Chałupki, Cmentarna, dr. Andrzeja Mielęckiego, dr. Józefa Rostka, Dr. Wincentego Styczyńskiego, Dworcowa, Filarowa, Franza Waxmana, Fryderyka Chopina, gen. Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste 1 - 25, 27 - 57 numery parzyste, 4 - 22, 28 - 70, Gołębia, Gustawa Morcinka, Gwarecka, Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Jana Faski, Jana Kilińskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Lompy, Katowicka numery nieparzyste 67 - 75, 105 , Kazimierza Wielkiego, Kędzierzyńska, Kopalniana, Kozielska, Krzywa numery parzyste 2 - 4, numery nieparzyste 5 - 7, ks. Konrada Szwedy, Księcia Władysława Opolskiego, Lipińska, Ludwika Urbanowicza, Michała Drzymały, Mikołaja Kopernika, Nomiarki, Plac Dworcowy, Plac Jana Matejki, Pocztowa, Powstańców numery nieparzyste 1 - 15, 17 - 43, 45, 47 - 57, Powstańców numery parzyste 2 - 16, 18 - 46, Przy Gazowni, Raciborska, Rynek, Sokoła, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Strzelców Bytomskich, Sztygarska, Szybowa, Śląska, św. Kingi, Wandy, Węglowa, Willowa, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Truchana, Wolności numery nieparzyste 1 - 45A, 47 - 59, Wolności numery parzyste 4 - 52, 54 - 78, Zabrska, Zjednoczenia, Żołnierzy Września , Żwirki i Wigury

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wiesław Ryszard Ciężkowski
  • 2 Klaudiusz Mirosław Ševković
  • 3 Marek Gwidon Dudek
  • 4 Tomasz Paweł Krawczyk
  • 5 Bartłomiej Mirosław Czaja
  • 6 Zofia Maria Błasińska
  • 7 Patrycja Danuta Kukla
  • 8 Sylwia Barbara Gros-Browarska

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Mariusz Jan Wons
  • 2 Jerzy Piotr Grzywocz
  • 3 Teresa Maria Cieśla
  • 4 Andrzej Adam Zenker
  • 5 Andrzej Krzysztof Gałuszka
  • 6 Danuta Maria Ligocka
  • 7 Urszula Marta Adamus
  • 8 Adam Marek Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Marek Józef Krupa
  • 2 Kamil Lucjan Pietrzak
  • 3 Beata Zuzanna Jańczyk
  • 4 Iwona Barbara Kacprzyk
  • 5 Piotr Marcin Rurański
  • 6 Andrzej Giera
  • 7 Tomasz Przemysław Sporyń
  • 8 Jadwiga Pieczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA

  • 1 Dariusz Kazimierz Olejniczak
  • 2 Piotr Tadeusz Franta
  • 3 Ilona Bożena Kopyciok-Wątroba
  • 4 Zdzisław Stanisław Wesołowski
  • 5 Maciej Krzysztof Watoła
  • 6 Ewa Małgorzata Rendchen
  • 7 Aleksandra Mirosława Zopora

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Witold Szwedkowski
  • 2 Ewa Grażyna Olszok
  • 3 Roman Ryszard Gajewski
  • 4 Iwona Katarzyna Sositko
  • 5 Piotr Stefan Łukaszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Grzegorz Aleksander Krzak
  • 2 Andrzej Marian Dulian
  • 3 Sebastian Edmund Matyjaszczyk
  • 4 Anna Maria Jonik-Waszak
  • 5 Mirosław Stanisław Werner
  • 6 Ewa Maria Niemiec
  • 7 Krystyna Janas
  • 8 Andrzej Jerzy Skrzypiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI

  • 1 Eugeniusz Piotr Nagel
  • 2 Marek Jan Zawierta
  • 3 Mirela Maria Kapitan
  • 4 Luiza Agnieszka Wojnar
  • 5 Jerzy Marian Blikowski
  • 6 Katarzyna Maria Christ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW

  • 1 Anna Agnieszka Klyta
  • 2 Jacek Andrzej Głogowski
  • 3 Aleksandra Maria Gabor
  • 4 Grzegorz Miszczak
  • 5 Kinga Karolina Linda
  • 6 Marcin Andrzej Langhammer
  • 7 Anna Habrajska-Wackermann

Okręg 3
CHORZÓW: Aleja Bojowników o Wolność i Demokrację , Aleja Wojska Polskiego, Alfonsa Zgrzebnioka, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bartosza Głowackiego, Bolesława Limanowskiego, Chocimska, Cicha, Cieszyńska, Częstochowska, Czysta, Dębowa, Długa, Dobrodzieńska, Działkowa, Edwarda Hankego, Franciszkańska, Franciszka Karpińskiego, Franklina Roosevelta, Fryderyka Wilhelma Redena, Gajowa, gen. Henryka Dąbrowskiego numery nieparzyste 61 - 105, numery parzyste 72 - 92, Głogowska, Gnieźnieńska, Górna, Górnicza, Górnośląska, Hajducka, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Ignacego Mościckiego, Ignacego Paderewskiego, Inwalidzka, Jakuba Jasińskiego, Jana Karola Chodkiewicza, Janiny Omańkowskiej, Jasna, Józefa Poniatowskiego, Józefa Ryszki, Józefa Wybickiego, Juliana Grządziela, Kaszubska, Katowicka numery nieparzyste 15 - 25, 47 - 53, 57 - 65, Katowicka numery parzyste 22 - 80A, , Kazimierza Pułaskiego, Klimzy, Kolonia Joanny, Kręta, Krzywa numery parzyste 6 - 28, numery nieparzyste 9 - 43, ks. Augustyna Kordeckiego, ks. bp Bernarda Bogedaina, ks. bp. Ignacego Krasickiego, ks. Hugona Kołłątaja, ks. Jana Gałeczki, ks. Piotra Skargi, Kurta Aldera, Leśna, Ludwika Zamenhofa, Lwowska, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Michała Wolskiego, Młodzieżowa, Młyńska, Odrzańska, Olzy, Osiedle Klimzy, Piaskowa, Piekarska, Piotra Wysockiego, Plac Ludwika Waryńskiego, Pogodna, Pomorska, Powstańców numery parzyste 50 - 66, numery nieparzyste 59 - 95, Przyjemna, Racławicka, Rajnholda Domina, Ratuszowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Średnia, św. Anny, św. Barbary, Tadeusza Kościuszki numery nieparzyste 3 - 39, Tadeusza Kościuszki numery parzyste 4 - 30, Trzyniecka, Tyniecka, Walerego Wróblewskiego, Wawrzyna Hajdy, Wesoła, Wilhelma Kollmanna, Wiosenna, Wiśniowa, Wita Stwosza, Wolności numery nieparzyste 61 - 137, numery parzyste 80 - 176, Zapłocie, Zawiszy Czarnego, Zielona

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Barbara Łucja Tabin
  • 2 Jan Alojzy Skórka
  • 3 Marek Andrzej Otte
  • 4 Łukasz Andrzej Spiołek
  • 5 Aleksandra Zimnik
  • 6 Krzysztof Łukasz Kopel
  • 7 Maria Agnieszka Woźniak
  • 8 Piotr Oskar Jarzębak
  • 9 Magdalena Sekuła

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Rafał Adrian Adamus
  • 2 Krzysztof Adam Szulc
  • 3 Ewa Katarzyna Gwozdecka-Wolniaszek
  • 4 Marceli Stefan Wawrzynek
  • 5 Marlena Natalia Strzelczyk
  • 6 Andrzej Golec
  • 7 Agnieszka Aleksandra Breguła
  • 8 Anna Joanna Błaszczyk
  • 9 Michał Tomasz Kiołbasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Dariusz Janusz Hypa
  • 2 Adam Roman Kaleta
  • 3 Andrzej Bronisław Wanyura
  • 4 Aneta Barbara Sobotka
  • 5 Janina Lucyna Muc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA

  • 1 Justyna Barbara Szatkowska
  • 2 Irena Maria Czarnota
  • 3 Piotr Andrzej Stanek
  • 4 Natalia Anna Brzeska
  • 5 Tomasz Jacek Bartkowiak
  • 6 Piotr Roman Sersan

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Krystian Stefan Kostka
  • 2 Ksymena Stefania Konopek
  • 3 Martyna Maria Darmoń
  • 4 Monika Katarzyna Sośniok
  • 5 Piotr Józef Bonk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Wojciech Tadeusz Ahnert
  • 2 Michał Marek Pricel
  • 3 Tomasz Leszek Piecuch
  • 4 Katarzyna Aleksandra Malcharczyk
  • 5 Rafał Daniel Sudoł
  • 6 Zofia Maria Cebulska
  • 7 Bogumiła Maria Urban
  • 8 Klaudia Sylwana Duch
  • 9 Piotr Jan Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI

  • 1 Sebastian Tadeusz Kardyś
  • 2 Paweł Adam Szepiszczak
  • 3 Aleksandra Anna Zawierta
  • 4 Irena Maria Bogusławska - Skowronek
  • 5 Janusz Piotr Trajgiel
  • 6 Dagmara Danuta Kucz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW

  • 1 Marek Andrzej Bawej
  • 2 Weronika Jadwiga Chrzanowska
  • 3 Piotr Marek Peda
  • 4 Justyna Ewa Cyrus-Krzyszczyk
  • 5 Anna Magdalena Szlagor
  • 6 Natalia Monika Rygoł-Żurek
  • 7 Jerzy Maciej Golasiński

Okręg 4
CHORZÓW: 16 Lipca, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Bolesława Prusa, Brzozowa, Cypriana Kamila Norwida, Dojazdowa, Dyrekcyjna, Elizy Orzeszkowej, Farna, Francuska, gen. Józefa Bema, Grabowa, Graniczna, Hutnicza, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jesionowa, Joachima Lelewela, Jodłowa, Jubileuszowa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jurija Gagarina, Kaliny, Karpacka, Karwińska, Kasztanowa, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kochłowicka, ks. Augustyna Strzybnego, ks. bp Adriana Włodarskiego, ks. bp Arkadiusza Lisieckiego, ks. bp Józefa Gawliny, ks. Jana Machy, ks. Józefa Czempiela, ks. Stanisława Konarskiego, ks. Stanisława Staszica, Lipowa, Ludwika Solskiego, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Reja, Niedźwiedziniec, Obrońców Chorzowa, Odrodzenia, Odrowążów, Olchowa, Orląt, Plac Osiedlowy, pl. Olimpijczyka Henryka Nowary, Podmiejska, POD im. Konstantego Damrota, POD im. Marii Skłodowskiej-Curie, Prosta, Prześwit, Racjonalizatorów, Skrajna, Stalowa, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Batorego, Stefanii Sempołowskiej, Szczepańska, Szpitalna, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Orkana, Wrocławska, Zwycięstwa, Żelazna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Marcin Michał Michalik
  • 2 Waldemar Andrzej Kołodziej
  • 3 Halina Irena Hiltawska
  • 4 Marian Józef Salwiczek
  • 5 Grażyna Danuta Kosińska-Jokel
  • 6 Adrianna Monika Kotala
  • 7 Lech Zbigniew Motyka

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

  • 1 Krzysztof Świtała
  • 2 Marcin Krzysztof Szewczyk
  • 3 Tomasz Rafał Buja
  • 4 Wioletta Elżbieta Ogórek
  • 5 Magdalena Joanna Mądry
  • 6 Elżbieta Janina Popielska
  • 7 Aleksander Joachim Górka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Adrian Józef Werner
  • 2 Grzegorz Ludwik Rosengarten
  • 3 Patrycja Ochocka
  • 4 Rafał Piotr Hermann
  • 5 Zbigniew Józef Krawczyk
  • 6 Halina Kostelnik
  • 7 Aleksandra Agnieszka Kubica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CHORZOWA

  • 1 Marcin Adrian Zarychta
  • 2 Zdzisław Jan Swoboda
  • 3 Przemysław Henryk Skarbek
  • 4 Maja Weronika Soszyńska
  • 5 Urszula Pastuszka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Eugeniusz Stanisław Sarota
  • 2 Katarzyna Anna Herko
  • 3 Iwo Wiktor Konopek
  • 4 Patrycja Agata Władarz
  • 5 Aleksandra Beata Bulska
  • 6 Grzegorz Józef Kołodziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Bernadeta Cecylia Biskup
  • 2 Zbigniew Kopczyński
  • 3 Damian Grzegorz Zurek
  • 4 Katarzyna Gabriela Braszka
  • 5 Zofia Morgała
  • 6 Piotr Tadeusz Wolak
  • 7 Jan Mieńciuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY BOGACKI

  • 1 Jerzy Adam Bogacki
  • 2 Kamil Krzysztof Krzysiński
  • 3 Ewelina Maria Trajgiel
  • 4 Marian Jerzy Kasza
  • 5 Iwona Krystyna Maj
  • 6 Danuta Maria Kucz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY CHORZÓW

  • 1 Martyna Mączka
  • 2 Anna Maria Golf
  • 3 Agnieszka Maria Pajor
  • 4 Adam Marek Łobarzewski
  • 5 Urszula Maria Adamczyk
  • 6 Piotr Paweł Zabłocki
  • 7 Artur Norbert Żurek

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie