Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Racibórz

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Raciborzu. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie raciborskim na godzinę 17.00 wyniosła 34,87 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Agaty, Agnieszki, Aleksandra Fredry, Alojzego Nowary, Alojzego Segeta, Antoniego Kapuścika, Arki Bożka, Armii Krajowej, Babicka, Bankowa, Basztowa, Bielska, Boczna, Bosacka, Browarna, Brzozowa, Cecylii, Cegielniana, Ciechowicka, Cygarowa, Cypriana Kamila Norwida, Cyryla Ratajskiego, Czekoladowa, Dębniki, Długa, Doktora Juliusza Rogera, Drewniana, Elizy Orzeszkowej, Elżbiety, Franciszka Goduli, Franciszka Grzonki, Franciszka Siwonia, Fryderyka Chopina, Gamowska, Gdyńska, Gimnazjalna, Gliwicka, Głubczycka, Gospodarcza, Górnośląska, Grabowa, Grobla, Gustawa Morcinka, Henryka Jordana, Hetmańska, Huzarska, Ignacego Fojcika, Jana, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Wyglendy, Józefa Rymera, Juliana Ordona, Juliusza Ligonia, Karola, Kasztanowa, Katarzyny, Kazimierza Malczewskiego, Klasztorna, Klonowa, Kombatantów, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kościelna, Kowalska, Kozielska, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Stefana Batorego, Króla Władysława Łokietka, Królewska, Królowej Jadwigi, ks. Józefa Londzina, Książęca, Kwiatowa, Lecznicza, Leopolda Staffa, Letnia, Lotnicza, Mariańska od nr 1–47 nieparzyste i od nr 2–78 parzyste, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Młyńska, Morawska, Nad Koleją, Nowa, Nowomiejska, Odrodzenia, Odrzańska, Olimpijczyka, Opolska, Ostrógska, Owocowa, Pionierów, Piotrowska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Dworcowy, Plac Jana Długosza, Plac Księżnej Ofki Piastówny, Plac Mostowy, Plac Stefana Okrzei, Plac Targowy, Plac Wolności, Plac Zofii Nałkowskiej, Plebiscytowa, Pocztowa, Podmiejska, Podwale, Pogodna, Porzeczkowa, Powstańców Śląskich, Przejazdowa, Rolna, Różana, Rudnicka, Rudzka, Rybna, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Słoneczny Stok, Solna, Spółdzielcza, Starowiejska od nr 1–67 nieparzyste i od nr 2–44 parzyste, Stefanii Sempołowskiej, Szewska, Śląska, Środkowa, Tęczowa, Toruńska, Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, Walentego Zająca, Warzywna, Węglowa, Wita Stwosza, Władysława Reymonta, Wodna, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybrzeżna, Zamkowa, Zborowa, Żurawia

KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS RACIBÓRZ

  • 1 Ludmiła Elżbieta Nowacka
  • 2 Danuta Irena Skóra
  • 3 Sabina Aleksandra Ziemkiewicz
  • 4 Katarzyna Marców
  • 5 Mieczysław Swadźba
  • 6 Daniel Łukasz Tumula
  • 7 Krzysztof Jan Złoczowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ POLOWY - RACIBÓRZ MOŻE BYĆ WIELKI

  • 1 Anna Kazimiera Ronin
  • 2 Piotr Paweł Klima
  • 3 Tomasz Bieliński
  • 4 Danuta Teresa Nowosielska-Swadźba
  • 5 Mirosław Stanisław Marcinków
  • 6 Monika Katarzyna Ziółkowska
  • 7 Marta Justyna Chojecka
  • 8 Sławomir Szymon Rubiś
  • 9 Irena Gadzicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RACIBORZA I MIROSŁAW LENK

  • 1 Marcin Sebastian Fica
  • 2 Justyna Maria Henek-Wypior
  • 3 Aneta Barbara Jurczyk
  • 4 Michał Adam Kuliga
  • 5 Tomasz Piotr Kuryłowicz
  • 6 Piotr Morka
  • 7 Izabela Anna Spandel-Piwowar
  • 8 Wiesław Szczepan Szczygielski
  • 9 Irena Teresa Żylak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA FITY

  • 1 Justyna Magdalena Poznakowska
  • 2 Józef Alojzy Galli
  • 3 Grzegorz Zdzisław Jakosz
  • 4 Franciszka Genowefa Gruszka
  • 5 Wojciech Andrzej Janiczko
  • 6 Piotr Paweł Mielniczyn
  • 7 Daniel Franciszek Małczok
  • 8 Emilia Łucja Stajner
  • 9 Jolanta Marzena Wolna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK.

  • 1 Ireneusz Mirosław Ciesielski
  • 2 Adrianna Barbara Czopek
  • 3 Robert Mariusz Koziarski
  • 4 Barbara Magdalena Modrzejewska
  • 5 Beata Anna Mros-Jaszewska
  • 6 Krzysztof Myśliwy
  • 7 Witold Nowak
  • 8 Daniel Andrzej Siniakiewicz
  • 9 Katarzyna Elżbieta Teodorowicz

Okręg 2
Akacjowa, Arcybiskupa Józefa Gawliny, Barbary, Bartka Lasoty, Bartosza Głowackiego, Bitwy Olzańskiej, Bogumińska, Bojanowska, Bolesława Prusa, Brzeska, Bydgoska, Cieszyńska, Czynu Społecznego, Dębiczna, Dobra, Doktora Józefa Rostka, Działdowska, Emanuela Smołki, Emilii Plater, Fabryczna, Filmowa, Fiołkowa, Floriana, Gajowa, Generała Józefa Bema, Gliniana, Gnieźnieńska, Graniczna, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Handlowa, Henryka Sienkiewicza, Hulczyńska, Jagielnia, Jagodowa, Jakuba Mandrysza, Jana Badury, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Jeziorowa, Josepha von Eichendorffa, Józefa Chudoby, Kanałowa, Kapitana Serafina Myśliwca, Karola Szymanowskiego, Karola Tomali, Kaspra Adamczyka, Kobylska, Kolejowa, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kręta, Króla Jana III Sobieskiego, Krótka, ks. Piotra Skargi, ks. Stanisława Staszica, Księcia Henryka Pobożnego, Księcia Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Księżycowa, Lekarska, Leona Czogały, Leśna, Lipowa, Ludwika, Ludwika Waryńskiego, Lunonautów, Lwowska, Łąkowa, Łużycka, 1 - go Maja, Malinowa, Marcina Kopca, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Markowicka, Marty, Michała Drzymały, Miechowska, Mieszka I Raciborskiego, Mikołowska, Myśliwska, Nad Potokiem, Nieboczowska, Odpoczynkowa, Ogrodowa, Olchowa, Olszynkowa, Opawska do nr 87, Parkowa, Pawła, Piaskowa, Piastowska, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Króla Władysława Jagiełły, Plac Zakopiański, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Pomnikowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Poznańska, Promenada, Rybnicka, Sadowa, Sejmowa, Słoneczna, Sosienkowa, Sosnowiecka, Spokojna, Społeczna, Srebrna, Stalowa, Stanisława Moniuszki, Stawowa, Stefana Drzewieckiego, Strażacka, Studzienna, Sudecka, Szkolna, Śliska, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tarnowska, Topolowa, Torowa, Transportowa, Tulipanowa, Tunelowa, Urbana, Walentego Ciemięgi, Wandy, Wawrzyńca, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Wojnowicka, Wschodnia, Wygonowa, Wysoka, Za Dębiczem, Zaciszna, Zakładowa, Zielona, Złota, Źródlana, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS RACIBÓRZ

  • 1 Danuta Bronisława Hryniewicz
  • 2 Bożena Iweta Pietrzak-Tychy
  • 3 Krystyna Obarymska
  • 4 Maciej Andrzej Majcherek
  • 5 Tomasz Marcin Jabłonka
  • 6 Jarosław Paweł Jaworowski
  • 7 Wojciech Paweł Hyjek
  • 8 Jerzy Marian Rudzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ POLOWY - RACIBÓRZ MOŻE BYĆ WIELKI

  • 1 Zuzanna Urszula Tomaszewska
  • 2 Leon Fiołka
  • 3 Magdalena Wiesława Kusy
  • 4 Łukasz Dawid Bordo
  • 5 Elżbieta Maria Skrzymowska
  • 6 Aleksander Ryszard Kasiuchnicz
  • 7 Andrzej Piotr Przybyła
  • 8 Edyta Mendelska
  • 9 Andrzej Morański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RACIBORZA I MIROSŁAW LENK

  • 1 Irena Joanna Białuska
  • 2 Stanisław Borowik
  • 3 Marcin Komor
  • 4 Witold Cezary Ostrowicz
  • 5 Paweł Sebastian Rycka
  • 6 Magdalena Maria Soroka
  • 7 Beata Lucyna Szyjka
  • 8 Natalia Maria Świerczek
  • 9 Eugeniusz Henryk Wyglenda
  • 10 Marek Janusz Zimnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA FITY

  • 1 Marian Aleksander Czerner
  • 2 Gabriela Helena Kryk
  • 3 Joanna Maria Rzepiel
  • 4 Michał Stanisław Szukalski
  • 5 Wojciech Mieczysław Błajda
  • 6 Dawid Krystian Jaszczyszyn
  • 7 Tomasz Morański
  • 8 Przemysław Dominik Kiderys
  • 9 Elżbieta Grażyna Molęda
  • 10 Jadwiga Małgorzata Buchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK.

  • 1 Anna Maria Brachman
  • 2 Jerzy Dębina
  • 3 Marta Justyna Gawenda
  • 4 Marcin Krzysztof Janus
  • 5 Sabina Katarzyna Klimaszka
  • 6 Dorota Klimek
  • 7 Michał Jerzy Miczek
  • 8 Joanna Małgorzata Rasek
  • 9 Andrzej Ignacy Śliwicki
  • 10 Szymon Zieliński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Samson Mackiewicz
  • 2 Nikodem Dominik Szotek
  • 3 Bożena Kałużyńska
  • 4 Szymon Paweł Chwalczyk
  • 5 Stanisław Panuszewski
  • 6 Justyna Mackiewicz
  • 7 Aleksandra Weronika Wyglenda

Okręg 3
Aleja Ojca Johannesa Leppicha, Anny, Antoniego Pośpiecha, Bolesława Leśmiana, Bukowa, Bułgarska, Chłopska, Chorwacka, Chorzowska, Cmentarna, Czeska, Częstochowska, Dolna, Dworska, Folwarczna, Francuska, Gdańska, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Górna, Gruntowa, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Zamoyskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Hugo Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II, Józefa Chełmońskiego, Józefa Lompy, Juliana Tuwima, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Miarki, Katowicka, Kazimierza Wierzyńskiego, Kolonialna, Koszalińska, ks. Prałata Bernarda Gadego, Litewska, Mała, Mariańska od nr 49–105 nieparzyste i od nr 80–168 parzyste, Mysłowicka, Norberta Bończyka, Nowy Zamek, Ocicka , Opawska od nr 88 , Osiedleńcza, Pastora Franciszka Michejdy, Pawła Stalmacha, Plac Bohaterów Westerplatte, Polna, Pracy, Pszczyńska, Radosna, Senatorska, Słowacka, Stanisława Wyspiańskiego, Starowiejska od nr 46–152 parzyste i od nr 69–171 nieparzyste, Stefana Żeromskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Szwajcarska, Wałbrzyska, Warszawska, Wczasowa, Wesoła, Węgierska, Wiejska, Wiktora Różyckiego, Winna, Włoska, Wrocławska, Zakopiańska, Zbożowa, Żorska, Żwirowa

KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS RACIBÓRZ

  • 1 Krystyna Barbara Klimaszewska
  • 2 Magdalena Anna Czech-Majer
  • 3 Irena Danuta Jędrzejewska
  • 4 Agnieszka Adamczyk-Motyka
  • 5 Krystian Robert Majer
  • 6 Tomasz Tadeusz Szmig
  • 7 Piotr Jan Żurawik
  • 8 Przemysław Jarosław Szweda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ POLOWY - RACIBÓRZ MOŻE BYĆ WIELKI

  • 1 Dariusz Jerzy Polowy
  • 2 Anna Barbara Wacławczyk
  • 3 Piotr Krzysztof Dominiak
  • 4 Jarosław Jan Łęski
  • 5 Ewa Magdalena Klimaszewska
  • 6 Anna Barbara Mucha
  • 7 Monika Sylwia Zippel
  • 8 Mariusz Andrzej Marchwiak
  • 9 Anna Maria Senftleben

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RACIBORZA I MIROSŁAW LENK

  • 1 Barbara Halfar
  • 2 Kornelia Monika Fica
  • 3 Katarzyna Kruk
  • 4 Andrzej Józef Kuśnierz
  • 5 Mirosław Lenk
  • 6 Henryk Hubert Mainusz
  • 7 Leszek Andrzej Pruszak
  • 8 Krystyna Maria Słotwińska
  • 9 Jan Wiecha
  • 10 Jerzy Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA FITY

  • 1 Michał Roman Fita
  • 2 Anna Beata Szukalska
  • 3 Dawid Sebastian Łomnicki
  • 4 Grzegorz Paweł Procajło
  • 5 Krystyna Wiktoria Wawrzykowska-Pietrasina
  • 6 Kamil Mateusz Ludwikowski
  • 7 Włodzimierz Kazimierz Dulian
  • 8 Marcin Łukasz Doczumiński
  • 9 Katarzyna Michalina Książek
  • 10 Zuzanna Karolina Bozio-Pałyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK.

  • 1 Olga Czerny
  • 2 Justyna Maria Grabiec
  • 3 Rafał Paweł Jarzombek
  • 4 Zygmunt Zenon Kobylak
  • 5 Alina Zdzisława Litewka-Kobyłka
  • 6 Elżbieta Beata Makohon-Ciesielska
  • 7 Małgorzata Maria Malik-Kęsicka
  • 8 Tadeusz Nieznański
  • 9 Marek Antoni Rapnicki
  • 10 Lucjan Józef Siorak

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie